Cobra Kai 2: Dojos Rising анонсовано для PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch і ПК

Видавець GameMill Entertainment і розробник Flux Games оголосили Cobra Kai 2: Dojos Rising для PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch і ПК (Steam). Його запустять цієї осені.

Ось огляд гри через GameMill Entertainment:

про

The Кобра Кай сага продовжується Cobra Kai 2: Dojos Rising. Eagle Fang, Cobra Kai, Miyagi-Do — яке ваше додзьо? З цього вибору починається ваша подорож, але потім вам належить набрати найпотужнішу команду, опановуючи свій стиль бою та борючись за зміцнення спадщини свого додзьо як великого чемпіона з карате All Valley!

Ключові риси

  • Захоплюючі режими гри – Перейдіть у сюжетний режим і пориньте в нову захоплюючу сюжетну лінію, яка змусить вас пробитися до турніру All Valley, або зіграйте в Cobra Classics і переживіть епічні моменти з шоу тощо!
  • Виберіть своє додзьо, створіть свою силу – Вибирайте з додзьо Eagle Fang, Cobra Kai або Miyagi-Do та вдосконалюйте свої навички, збираючи чі та монети. Набирайте та тренуйте нових учасників, щоб стати найпотужнішим додзьо та вирішувати свою долю як Великого Чемпіона турніру All Valley.
  • 28 ігрових персонажів – Грайте за своїх улюблених персонажів із великого списку шоу та використовуйте їхні особливі здібності та навички на шляху до перемоги!
  • Збільште свої сили – Збирайте чі та монети, щоб підвищити свої навички. Набирайте нових членів додзьо та дозвольте їхній силі зміцнити вашу власну, перетворюючи своє додзьо на потужну базу.
  • Онлайн VS. Турнір – Перейдіть у режим онлайн-турніру та змагайтеся в турнірі All Valley. Пробивайтеся, щоб захистити свою спадщину як остаточного чемпіона.

Відвідайте офіційний сайт тут.

See also  Bethesda Adds Free Elder Scrolls, Wolfenstein Games to Steam