Дружина Бріттні Ґрінер Шерелл каже, що «дуже невтішно», що вона не чула від президента Байдена

У рукописному листі від Брітні Ґрінер який був доставлений до Білого дому в понеділок, гравець WNBA написала, як вона налякана тим, що може бути ув’язнена в Росії “назавжди”.

Дружина Ґрінера Шерелл розповіла CBS Mornings, що коли вона прочитала листа, вона відчула страх, який відчував Ґрінер.

«Вона, ймовірно, найсильніша людина, яку я знаю, тому вона не говорить таких слів легковажно. Це означає, що вона справді боїться, що може ніколи більше нас не побачити. Знаєте, я поділяю ті ж почуття», — сказала Шерелл.

Шерелл, яка останнім часом спілкувалася зі своєю дружиною лише листами, сказала, що їй здається, що Ґрінер вирішив написати безпосередньо президенту Джо Байдену, оскільки родині не вдалося з ним зв’язатися.

«Мене вбиває кожного разу, коли я маю їй написати, а вона запитує: «Ти вже зустрічався з ними?» І я повинна сказати “ні”… Я впевнена, що вона каже: “Я збираюся написати йому і запитати зараз, тому що моя сім’я намагалася марно, тому я збираюся зробити це сама”, – сказала Шерелл. .

Навіть після того, як вчорашній лист був доставлений, Шерелль сказала, що не чула безпосередньо від Байдена, і сказала, що це «дуже невтішно».

Грінер був заарештований в московському аеропорту в лютому після того, як офіційні особи в Росії заявили, що в її багажі була олія коноплі. Російський суддя залишив під вартою Ґрінера, центрового «Фенікс Мерк’юрі», який грав у Росії під час міжсезоння WNBA. Якщо Грінера визнають винним у контрабанді наркотиків, йому може загрожувати 10 років російської в’язниці. її суд відновиться 7 липня.

Шерель сказала, що коли вона вперше почула про те, що російський уряд висунув Ґрінеру звинувачення у «великомасштабному транспортуванні наркотиків», вона не могла в це повірити.

See also  Australia vs Peru: TV channel, live stream, team news & preview

“Це мене збило з розуму, тому що я такий великий? Я живу з БГ щодня, тому це неможливо. Тому я зрозумів, що це неправда, щойно почув звинувачення, тому що я знаю свою дружину. Я «Ні, — сказала вона. — Ви знаєте, дуже прикро, що вона в такому становищі, тому що BG не займається великомасштабною торгівлею наркотиками. Було дуже важко почути це звинувачення».

Суд над Ґрінером розпочався минулого тижня після кількох затримок. Фотографії Ґрінера, який входить до зали суду, є одними з єдиних зображень Грінера, які бачила Шерель. Одна з цих фотографій змусила її занепокоїтися та запитати Ґрінера, чи все з нею гаразд і чи вона «на даний момент божевільна».

“Я чесно написав їй і сказав: “Гей, люба, ти знаєш, я бачив твою фотографію, і я знаю, що існує така штука, як пропаганда, але я повинен запитати, я схильний запитати… ти в порядку ? Ти зараз божевільний? Зрозумій, що якщо ти є, я все ще люблю тебе, і коли ти повернешся, ми полюбимо тебе цілим, вияви собі милість. Якщо ти не божевільний, будь ласка, допоможи моєму сумлінню і розкажи мені, знаєш, ще трохи контексту про цю картину”, – згадала Шерелл.

Шерелль сказала, що Бріттні відповіла: «У той момент я була дуже слабкою. Але я обіцяю, що я ще не божевільна, — сказала вона. «Але я був здивований, тому що завернув за ріг, і було схоже на те, що сотні медіа просто сидять там з камерами та іншими речами в очікуванні».

Державний департамент США, який співпрацює з Шерелл, заявив, що встановив, що Бріттні затримали неправомірно.

See also  Live news: Asia-Pacific markets reverse gains to fall on rate rise fears

Шерелл сказала, що ретельно працює над тим, щоб її дружину звільнили з в’язниці та повернули до Сполучених Штатів.

«Спочатку мені сказали, ви знаєте, ми спробуємо зарезервувати, ми спробуємо впоратися з цим за лаштунками, і давайте не будемо підвищувати її вартість, і ви знаєте, мовчіть. Ви знаєте, я зробив це і, з повагою, ми На даний момент минуло понад 140 днів. Це не працює”, – сказала Шерелл. «Тож я більше не буду мовчати. ​​Я знайду баланс між, знаєте, шкодою та допомогою, щоб підштовхнути наш уряд зробити все можливе, тому що, мовчачи, вони не рухаються, вони нічого не роблять. дружині важко, і ми повинні їй допомогти».