OpenNode співпрацює з Lemon Cash, щоб надати аргентинцям доступ до мережі Lightning Network Bitcoin

Платформа інфраструктури біткойн-платежів OpenNode співпрацює з Lemon Cash, популярним постачальником криптовалютних гаманців у Латинській Америці.

Завдяки партнерству OpenNode інтегрує Lightning Network у гаманець, забезпечуючи доступ до швидких і дешевих транзакцій Bitcoin для своїх 1 мільйона клієнтів.

Джош Хелд, керівник відділу стратегії OpenNode, сказав:

«Це партнерство є ще одним прикладом нашої спроможності та віри в біткойн як новий базовий рівень для глобальних платежів… Ми пишаємося тим, що підтримуємо місію Lemon, його прагнення масштабувати та приносити користь своїм клієнтам, а також, зрештою, зростання економіки біткойнів у Латинської Америки та за її межами».

Lemon Cash вважається найбільш швидкозростаючим криптостартапом у Латинській Америці. Компанія пропонує користувачам обмін валюти на криптовалюту та криптовалютний гаманець і залучила понад мільйон користувачів лише в Аргентині.

Хоча Латинська Америка має один із найвищих показників впровадження криптовалюти у світі, Аргентина виділяється серед більшості своїх сусідів як за загальною кількістю користувачів, так і за кількістю оброблених транзакцій.

Прийняття криптовалюти в Аргентині є результатом не просто захоплення новими технологіями — стрімка інфляція в країні та нестабільна фінансова система підштовхнули її громадян до пошуку стабільності в криптовалютах. Згідно з нещодавнім звітом Reuters, поточний 12-місячний рівень інфляції досяг 60% у травні. Очікується, що річна інфляція наприкінці року перевищить 70%.

Борха Мартел Сьюард, співзасновник Lemon Cash, сказав, що представлення Lightning Network своїм клієнтам допоможе компанії зробити криптовалюту більш зручною та доступною в Латинській Америці. Раніше в березні Lemon Cash розширився до Бразилії та оголосив про плани представити криптовалютну картку у 2022 році.

OpenNode працює над розширенням варіантів використання Lightning Network з 2017 року. Хелд сказав, що об’єднання зусиль із такою великою платформою, як Lemon Cash, допоможе їй досягти своєї місії зі створення глобальної платіжної системи на основі біткойнів. Він додав, що:

«Це партнерство є ще одним прикладом наших можливостей і віри в біткойн як новий базовий рівень для глобальних платежів».