Криптоаналітик, який точно назвав масштабний обвал біткойна, прогнозує зростання Ethereum, оновлює прогноз щодо BTC

Криптостратег, який зібрав величезну кількість прихильників завдяки своєчасним зверненням до біткойнів, каже, що очікує зростання як BTC, так і Ethereum (ETH).

Псевдонімний аналітик Smart Contracter повідомляє своїм 208 700 підписникам у Twitter, що очікується стійкий відскок Ethereum після того, як провідній платформі смарт-контрактів вдалося утриматися вище рівня Фібоначчі 0,618.

«Гарний крок від 0,618 на ETH, виглядає добре для переходу до 1400 доларів або близько того. Можна точно сказати, що волатильність зменшується, оскільки потрібні були дні відскоку, щоб фактично отримати пристойний відскок від цього рівня».

Зображення
Джерело: Smart Contracter/Twitter

На момент написання статті Ethereum переходить з рук в руки за 1134 долари США, знизившись трохи більше ніж на 1% за день.

Дивлячись на біткойн, Smart Contracter каже, що BTC також мав конструктивну реакцію навколо області Фібоначчі 0,618, що, на його думку, є хорошим передвісником для найкращої криптовалюти за ринковою капіталізацією.

«Прекрасна реакція від 0,618 на BTC прямо до денного закриття. Варто мати план і виконувати його».

Зображення
Джерело: Smart Contracter/Twitter

Реакція біткойна вище рівня Фібоначчі 0,618 узгоджується з думкою Smart Contracter про те, що BTC готується до зростання. Наприкінці минулого місяця аналітик сказав, що біткойн-трейдери, здається, накопичують BTC, і він очікує відскоку щонайменше до 24 000 доларів.

«З кожним днем ​​BTC починає все більше нагадувати накопичення. Плануючи максимальну ставку від 19 000 до 19 000 доларів США, незалежно від того, чи це граничне дно, чи лише середньострокове значення, я все ще не впевнений, але я думаю, що ми отримаємо мінімум 24 000 доларів».

Зображення
Джерело: Smart Contracter/Twitter

На момент написання статті біткойн торгується за $20 273.

Перевірити ціну

Не пропустіть жодного моменту – підпишіться, щоб отримувати криптографічні сповіщення електронною поштою прямо на вашу поштову скриньку

Слідкуй за нами на TwitterFacebook і Telegram

Переглядайте щоденний мікс Hodl

&nbsp

Перевірте заголовки останніх новин

See also  Nvidia Fined Over Cryptomining Disclosures. This Week's Bitcoin and Crypto News

&nbsp

Криптоаналітик, який точно назвав масштабний обвал біткойна, прогнозує зростання Ethereum, оновлює прогноз щодо BTC Криптостратег, який зібрав величезну кількість прихильників завдяки своєчасним зверненням до біткойнів, каже, що очікує зростання як BTC, так і Ethereum (ETH). - Maxpapers

Відмова від відповідальності: Думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і ви несете відповідальність за будь-які втрати, які ви можете понести. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Рекомендоване зображення: Shutterstock/urzine/oneshot1