El Salvador Weekly: «Магічне мислення» Букеле

Надавши президенту Сальвадору Найібу Букеле сміливість його переконань, обвал біткойна нижче 20 000 доларів США з листопадового максимуму в майже 70 000 доларів США анітрохи не послабив його ентузіазму. Букеле оголосив у Twitter 30 червня, що країна купила ще 80 біткойнів по 19 000 доларів кожен, що коштує трохи більше 1,5 мільйона доларів.

Він написав: «#Bitcoin — це майбутнє! Дякую, що продаєте дешево».

Це дає загальну суму 2381 BTC за загальноприйнятим підрахунком, заснованим на твітах Букеле на цю тему — які максимально близькі до точних даних, оприлюднених адміністрацією президента-популіста.

Насправді його поточний твіт, можливо, надав більше даних, оскільки він містить знімок екрана покупок біткойнів, який виглядає так, ніби він надійшов із веб-сайту централізованої біржі, а не з позабіржової торгової служби (OTC), яка була б більш звичною для обліковий запис, такий же великий і такий же великий, як національний рахунок Сальвадору. І начебто змушує вас задуматися про його рішення та безпеку зберігання криптовалют.

Завдяки цьому сума, яку Сальвадор витратив на біткойни, досягла понад 106 мільйонів доларів США, а поточна вартість становить близько 49 мільйонів доларів США, що на 56% менше.

Незважаючи на те, що президентська політика щодо біткойнів є надзвичайно непопулярною, а звіти свідчать про те, що відносно невелика кількість громадян, які купують на них, і торговців, які приймають їх — як того вимагає закон — падає, це не вплинуло на його приголомшливо високі показники опитувань, які коливаються від 85% до 90 % рейтингів схвалення. Букеле знаходиться в центрі війни з бандами, яка призвела до десятків тисяч арештів і затримань після хвилі насильства.

See also  While the New LUNA Records Gains, Do Kwon's Terraform Labs Is Plagued by Controversy and Accusations – Bitcoin News

Тим не менш, закупівлі погіршують і без того небезпечну економічну ситуацію, з виплатою боргу за облігаціями на 800 мільйонів євро менше ніж через шість місяців, а Міжнародний валютний фонд (МВФ) не бажає просуватися з очікуваною позикою з тих пір, як Сальвадор зробив біткойн легальним. тендер на рівні з доларом США. З огляду на потенційний дефолт, який навис над країною, її облігації торгуються приблизно за 35 центів за долар, повідомляє Bloomberg. Це наближає його до України, яка зазнає вторгнення з боку Росії.

Френк Мучі, науковий співробітник Лондонської школи економіки з досвідом консультування урядів Латинської Америки з фінансових питань, минулого тижня сказав CNBC, що «економічна політика країни — це, по суті, магічне мислення».

Вказуючи на «запаморочливі ставки», які Сальвадор платить, щоб позичити гроші на ринку облігацій, Мусі додав: «Вони налякали біда з фінансових ринків і МВФ.

«Країна занурюється в борговий дефолт».

Крипто неконституційний?

Місцеве інформаційне видання El Diario de Hoy на своєму веб-сайті ElSalvador.com взяло інтерв’ю в адвоката, який стверджував, що покупки біткойнів можуть порушувати конституцію країни, а двоє інших юристів заявили, що витрачання коштів, які не були передбачені в бюджеті для купівлі біткойнів, може становити «розкрадання державних коштів». .”

Інший сказав, що уряд не дав зрозуміти, звідки в державному бюджеті надходять кошти, які використовуються для купівлі біткойнів.

У статті додається, що економіст Луїс Мембреньо сказав у нещодавньому телевізійному інтерв’ю, «що портфель цих біткойнів належить на ім’я Букеле, оскільки він знаходиться на його телефоні. У нього є ключі», пояснивши це постами президента в Twitter, які містили коментарі про купівлю біткойнів у дуже випадкових обставинах. Про такі, як «голі» повідомляє The New York Times.

See also  Аналіз ціни Bitcoin Cash: BCH намагається адаптувати сильний бичачий імпульс, знайте місцезнаходження!

Газета також прирівняла дії Букеле до думки більш широких прихильників криптовалюти, заявивши, що ставка Букеле на біткойн «схоже має зворотний ефект, підкреслюючи розрив між утопічними обіцянками прихильників криптовалюти та економічними реаліями».

Зареєструватися тут для щоденних оновлень про все покриття Crypto PYMNTS.

——————————

НОВІ ДАНІ ПІМНТИ: ЯК КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ТА КОМПАНІЇ СПОЖИВЧОГО ФІНАНСУВАННЯ МОЖУТЬ ПОКРАЩИТИ ДОСВІД ОПЛАТИ РАХУНКІВ

El Salvador Weekly: «Магічне мислення» Букеле Надавши президенту Сальвадору Найібу Букеле сміливість його переконань, обвал біткойна нижче 20 000 доларів США з листопадового максимуму в майже 70 000 доларів США анітрохи не послабив його ентузіазму. Букеле оголосив у Twitter 30 червня, що країна купила ще 80 біткойнів по 19 000 доларів кожен, що коштує трохи більше 1,5 мільйона доларів. - Maxpapers

про: Більше половини комунальних компаній і компаній споживчого фінансування мають можливість обробляти всі щомісячні платежі в цифровому вигляді. Кікер? Лише 12% з них так роблять. Digital Payments Edge, співпраця PYMNTS і ACI Worldwide, опитала 207 спеціалістів із виставлення рахунків і збору в цих компаніях, щоб дізнатися, чому повністю цифровий спосіб залишається недосяжним.