Xbox Game Pass знову об’єднує одну з найкращих ігрових франшиз

Xbox Game Pass щойно возз’єднав одну з найкращих саг в іграх. Протягом більшої частини 2021 року вся серія Yakuza від Sega була доступна від початку до кінця через Game Pass. Однак до кінця року це вже не було правдою Якудза 0, Якудза Ківаміі Якудза Ківамі 2 всі відійшли від служби. На щастя, для тих, хто, можливо, ніколи не грав у перші три основні записи серії, це видалення було скасовано.

На сьогодні в Xbox Game Pass знову додано вищезгадане Якудза 0, Якудза Ківаміі Якудза Ківамі 2. Кожен заголовок доступний для завантаження та відтворення через усі вертикалі служби, що означає, що ті, хто має Xbox Game Pass для консолі, ПК або хмари, можуть отримати доступ до ігор. Загалом ці доповнення також відкривають лінійку з 12 ігор, які з’являться в Game Pass найближчими днями та тижнями.

Окрім просто чудових ігор самі по собі, повернення Якудза 0, Якудза Ківаміі Якудза Ківамі 2 означає, що всю франшизу можна грати від початку до кінця через Xbox Game Pass. Окрім цих трьох ігор, Game Pass також містить ремастери Якудза 3, Якудза 4і Якудза 5 йти разом з Якудза 6: Пісня життя. І якщо ви закінчите грати в усі ці ігри, серія 2020 перезавантажиться, Якудза: Як драконтакож є в Game Pass.

На даний момент єдині записи, пов’язані з Yakuza, які недоступні на Xbox Game Pass, трапляються судження і його продовження Загублений суд. Однак обидві ці ігри є допоміжними продуктами Yakuza, які зосереджені навколо абсолютно різних персонажів. Незважаючи на те, що вони все ще розгортаються в тому ж світі та періоді часу, що й основні ігри Yakuza, ці назви також мають деякі різкі відмінності. Можливо, одного разу Sega та Microsoft спробують вивести ці ігри також на Game Pass.

See also  DJ Super Will Is Technologically Savvy In "Glitchy Gal"

Ви хтось із захоплень від того, що повна сага Yakuza знову доступна на Xbox Game Pass? Чи грали ви самі в ці ігри раніше чи плануєте їх перевірити? Дайте мені знати або в коментарях, або напишіть мені в Twitter за адресою @MooreMan12.