Девід Й. Іге | ПРЕСС-РЕЛІЗ ОФІСИ ГУБЕРНАТОРА: ГУБЕРНАТОР IGE ПІДПИСУЄ ЗАКОНОКОНОПОРЯДКИ, ЯКІ РОЗВИВАЮТЬ ЕКОНОМІКУ ЧИСТОЇ ЕНЕРГІЇ НА ГАВАЙЯХ

ПРЕСС-РЕЛІЗ ОФІСИ ГУБЕРНАТОРА: ГУБЕРНАТОР IGE ПІДПИСУЄ ЗАКОНОКОНОПОРЯДКИ, ЯКІ РОЗВИВАЮТЬ ЕКОНОМІКУ ЧИСТОЇ ЕНЕРГІЇ НА ГАВАЙЯХ

Опубліковано 5 липня 2022 року в Останні новини департаменту, Новини, Прес-релізи Офісу губернатора

Для відео натисніть тут

Для фотографій натисніть тут

ГОНОЛУЛУ – Губернатор Девід Айдж підписав пакет законопроектів, які просувають пріоритети губернатора щодо боротьби зі зміною клімату та якнайшвидшого переходу до економіки чистої енергії.

Підписані законопроекти:

HB1800 (Закон 238) щодо пом’якшення наслідків зміни клімату

HB1801 (Закон 239) щодо енергоефективності

HB2089 (Закон 240), що стосується портфельних стандартів відновлюваної енергетики

SB2570 (Закон 241) Щодо знижок на заправку транспортних засобів з нульовим рівнем викидів.

«Рішення Верховного суду США минулого тижня, яке обмежує здатність федерального уряду боротися зі зміною клімату, підкреслює, чому для штатів так важливо діяти та показувати приклад», — сказав губернатор Іге. Ось чому я з гордістю підписую сьогодні ці чотири законопроекти, оскільки вони гарантують, що Гаваї продовжуватимуть рухатися вперед як національний і глобальний лідер у створенні стратегій, необхідних для досягнення економіки чистої енергії, підвищуючи енергоефективність в уряді штату, пояснюючи, як ми вимірюємо прогрес у відновлюваних джерелах енергії та створюємо стимули для нових технологій водню».

Рахунок за будинок 1800 є великим кроком вперед для Гаваїв на шляху до економіки чистої енергії. Встановлюючи проміжну ціль на 2030 рік, яка повинна бути щонайменше на 50% нижчою за викиди 2005 року, Гаваї продовжують встановлювати цілі, засновані на науці та узгоджені з зобов’язаннями США та глобальними діями.

Будівельний законопроект 1801 спонукає уряд штату до того, щоб показувати приклад у зниженні витрат на енергію за рахунок підвищення ефективності. У той час, коли ціни на нафту зростають, вжиття заходів щодо зменшення використання електроенергії в уряді економить більше грошей.

See also  Кетанджі Браун Джексон склала присягу як перша чорношкіра жінка у Верховному суді

Рахунок за будинок 2089 змінює спосіб розрахунку прогресу щодо переходу на відновлювані джерела енергії. Досі він базувався на продажах, але з HB 2089 ми зосередимося на фактичній генерації, щоб 100% означало 100%.

Білль Сенату 2570 створює стимули для подальшого використання водневих автомобілів на дорогах. Це особливо важливо для транспортних засобів середньої та великої вантажопідйомності, таких як вантажівки та напівфабрикати, а також для інших нових інноваційних транспортних технологій.

# # #

Контакт для ЗМІ:

Клаудія Рапкох

Офіцер зі зв’язків з громадськістю

Енергетичне управління штату Гаваї

808-460-5998

[email protected]

https://energy.hawaii.gov

Джоді Леонг

Заступник директора з комунікацій/прес-секретар

Канцелярія губернатора

Кабінет: 808-586-0043

[email protected]