Коефіцієнт купівлі/продажу Bitcoin Taker. Короткостроковий бичачий сигнал вимикається

Дані в ланцюжку показують, що співвідношення купівлі/продажу біткойнів нещодавно перевищило «1», що свідчить про те, що криптовалюта може відчути короткостроковий бичачий імпульс.

Коефіцієнт купівлі/продажу біткойнів перевищив значення 1

Як пояснив аналітик у публікації CryptoQuant, поточна тенденція співвідношення купівлі/продажу тих, хто бере BTC, може вказувати на те, що криптовалюта може спостерігати бічний рух або бичачий розворот у короткостроковій перспективі.

«Коефіцієнт купівлі/продажу» — це індикатор, який повідомляє нам про співвідношення між довгими та короткими обсягами на ф’ючерсному ринку біткойн.

Коли значення цього показника більше одиниці, це означає, що довгий обсяг є більш домінуючим на даний момент. Така тенденція говорить про те, що загальні настрої зараз позитивні.

Пов’язане читання | Капітуляція довгострокового власника біткойна наближається до нижньої зони, але ще не зовсім там

З іншого боку, значення індикатора, яке є меншим за це, означає, що тиск продажів наразі сильніший, ніж тиск купівлі на ринку біткойнів.

Тепер ось діаграма, яка показує тенденцію 50-денного ковзного середнього співвідношення купівлі/продажу BTC за останній рік:

Коефіцієнт купівлі/продажу Bitcoin Taker

Looks like the value of the metric has surged up in recent weeks | Source: CryptoQuant

Як ви можете бачити на наведеному вище графіку, кількісний показник позначив відповідні точки тренду для співвідношення купівлі/продажу біткойнів.

Схоже, що коли індикатор опускався нижче значення одиниці, незабаром після цього ціна монети спостерігала ведмежий тренд.

Пов’язане читання | Експерти заявляють, що біткойн мертвий. Такі проекти, як Gnox (GNOX) і Fantom (FTM), що відкривають нову еру крипто.

Подібним чином, перехід співвідношення через одну лінію зазвичай супроводжується бичачим розворотом або бічним рухом криптовалюти.

Останніми тижнями значення коефіцієнта купівлі/продажу споживачів знову спостерігалося сплеск і тепер перевищило поріг «один».

See also  Bitcoin Mining Appears to Have Survived Ban in China

Якщо минулий тренд є чимось вірним, це може означати, що біткойн може мати або тимчасовий бичачий розворот, або бічний рух у найближчому майбутньому.

Ціна BTC

На момент написання статті ціна біткойна коливається в районі 20,5 тисяч доларів, що на 2% більше за останні сім днів. За останній місяць криптовалюта втратила в ціні 31%.

Графік нижче показує тенденцію в ціні монети за останні п’ять днів.

Графік цін на біткоіни

The value of the crypto seems to have shot up over the past day | Source: BTCUSD on TradingView

Протягом останніх кількох днів біткойн здебільшого консолідувався боком. Однак за останні двадцять чотири години або близько того вартість монети, здається, набула деякого імпульсу вгору, оскільки тепер вона знову перевищила позначку в 20 тисяч доларів.

Featured image from Kanchanara on Unsplash.com, charts from TradingView.com, CryptoQuant.com