Ремейк Lollipop Chainsaw для PS5 у 2023 році за підказкою продюсера

Продюсер Йошімі Ясуда натякнув, що a Ремейк Lollipop Chainsaw для PS5 знаходиться в розробці. Через твіт у своєму офіційному обліковому записі він підтверджує, що ремейк гри вийде в 2023 році і що він матиме «більш реалістичний підхід до графіки» тепер, коли команда має «доступ до консолей з вищими характеристиками».

На яких платформах може бути Lollipop Chainsaw Remake

Раніше сьогодні Ясуда опублікував у Твіттері довгу заяву англійською та японською мовами про мотиви ремейку милого зомбі-слешера Suda51 Lollipop Chainsaw. Він шкодує, що «різні фактори призвели до того, що фанати більше не можуть легко грати в Lollipop Chainsaw» на поточних консолях, оскільки оригінальна гра була випущена на PS3 та Xbox 360 у червні 2012 року. Саме тому Dragami Games Yasuda придбала Lollipop Chainsaw IP від ​​Kadokawa Games і «вирішив розробити ремейк».

Ясуда особливо радий переробити гру на консолях поточного покоління:

Крім того, оскільки ми маємо доступ до консолей із вищими характеристиками, цього разу ми використаємо більш реалістичний підхід до графіки.

Досі не підтверджено, чи означає це, що ремейк Lollipop Chainsaw для PS5 планується разом із версіями для ПК, Xbox Series та/або Switch, чи він буде доступний лише для PS4 та Xbox One. Але ремейк PS5 здається дуже правдоподібним, враховуючи намір розробити гру на сучасних консолях і неявну мету, щоб більше людей мали доступ до гри в майбутньому.

Оголошення Ясуди також підтверджує, що Warner Bros. підтримуватиме Dragami Games, хоча незрозуміло, чи Warner Bros. надає підтримку як видавець чи розробник (або обидва). Поки оригінальні співробітники гри працюватимуть над ремейком, частину з п’ятнадцяти ліцензованих пісень в оригінальному саундтреку буде замінено новою музикою.

See also  Resident Evil 7 and 6 other games leaving Xbox Game Pass this month

Інші новини: Sony запатентувала цікаву систему відтворення ігрового процесу, яка представляє сценарії «Що, якщо», а користувач YouTube продемонстрував ранній набір для розробки PS3 і прототип Vita.