Відновлення біткойнів до відставки Байдена? Що говорять дані

Біткойни та криптовалюти представляють новий клас активів.

Ринкові дані для біткойна, найстарішої криптовалюти, сягають лише 2010 року за багатьма джерелами даних. Це відбулося приблизно через два роки після його розробки та задовго до того, як про актив стало широко відомо.

Хоча історія коротка, для інвесторів це була нестабільна поїздка.

Біткойн-інвестори сприймають волатильність і стверджують, що «чстарий оп для dвухо лякщо». HODL здається джерелом комфорту під час стрімкого падіння ринку.

HODL для відновлення Bitcoin

Промисловий індекс Dow Jones Industrial Average впав більш ніж на 80% за свою 126-річну історію. Біткойн продемонстрував три падіння більш ніж на 80% за трохи більше десяти років!

На діаграмі нижче показано час, який знадобився біткойну, щоб впасти принаймні на 80%, і час, який знадобився, щоб відновитися до колишніх максимумів.

Стабільне відновлення біткойна після падіння на 80%.

Відновлення біткойнів до відставки Байдена? Що говорять дані Біткойни та криптовалюти представляють новий клас активів. - Maxpapers

У діаграмі хороші новини.

Нинішнє падіння почалося в листопаді 2021 року. Воно може закінчитися цього року, якщо падіння буде таким же тривалим, як останні два розпродажі.

Не всі хороші новини

У діаграмі також є погані новини…

Останні два великі відновлення біткойна зайняли близько трьох років. Перше падіння на 80% відновилося менш ніж за два роки.

Якщо історія повториться, біткойн може торгуватися на нових максимумах у 2023 або 2024 роках. Це означає, що ми можемо спостерігати відновлення, поки президент Джо Байден все ще перебуває на посаді.

Але це малоймовірно.

Оскільки участь громадськості в ринку зросла, стало більше трейдерів зі значними збитками. Вони могли продавати під час відновлення, щоб обмежити втрати, надаючи опір у міру зростання ціни.

See also  Оновлення фінансів і платежів США в реальному часі: ставки по іпотеці, ціни на біткойн, інвалідність SS, допомога по безробіттю. - AS США

Іншим фактором, який може затримати відновлення біткойна, є те, що більше не здається правдоподібним використання криптовалюти.

Якщо він не має користі, він, ймовірно, не коштує 60 000 доларів. Це також не варте нуля, тому можливе деяке відновлення.

Нижня лінія: Я б не очікував, що біткойн досягне нових максимумів, якщо прихильники не знайдуть спосіб використовувати свої монети.


Майкл Каррє редактор Справжні майстри опціонів, одна угода, Піковий трейдер швидкостіі Точні прибутки. Він викладає технічний аналіз і кількісний технічний аналіз у Нью-Йоркському інституті фінансів. Слідкуйте за ним у Twitter@MichaelCarrGuru.

ПриєднуйтесьСправжні майстри опцій.