Чи можна грати в Clash of Clans на PS5, PS4 і Xbox?

Війна кланів це відома мобільна стратегічна гра, доступна як для iOS, так і для Android. Однак не всі хочуть грати на мобільних телефонах, що змусило деяких потенційних шанувальників задуматися, чи з’явиться CoC на PS5, PS4 та Xbox. Ось що ми знаємо про вихід Clash of Clans на такі консолі, як PS5, PS4, Xbox Series X|S і Xbox One.

Чи можна грати в Clash of Clans на PS5 і PS4?

Чи можна грати в Clash of Clans на PS5, PS4 і Xbox? Війна кланів це відома мобільна стратегічна гра, доступна як для iOS, так і для Android. Однак не всі хочуть грати на мобільних телефонах, що змусило деяких потенційних шанувальників задуматися, чи з’явиться CoC на PS5, PS4 та Xbox. Ось що ми знаємо про вихід Clash of Clans на такі консолі, як PS5, PS4, Xbox Series X|S і Xbox One. - Maxpapers

Ні, ви не можете грати в Clash of Clans на PS5 або PS4.

Дати випуску CoC PS5 або PS4 не було оголошено, а також розробник Supercell не оголосив про плани перенести Clash of Clans на системи PlayStation.

Чи можете ви грати в Clash of Clans на Xbox Series X|S і Xbox One?

У Clash of Clans не можна грати на Xbox Series X|S або Xbox One.

Мало того, від Supercell не надходило нової інформації про те, що команда розробляє для Xbox. Наразі це суто мобільна гра для геймерів на iPhone, iPad та Android.

Користувачі, які мають намір грати в Clash of Clans на великому екрані, можуть відобразити свій мобільний пристрій на телевізорі. Для гри все одно буде потрібно телефон, але користувачі зможуть побачити дію в набагато більшому масштабі.

Для тих, хто хоче грати на консолях і не зацікавлений у мобільних іграх, є інші стратегічні ігри Civilization 6, Valkyria Chronicles 4, Halo Wars, Gears Tactics і XCOM 2, які можуть заслуговувати на увагу.

Якщо в майбутньому з’являться будь-які новини щодо підтримки консолі Clash of Clans, цей допис буде відповідно оновлено.

Серед інших ігрових новин: повний список Xbox Game Pass для липневих ігор уже доступний. Повна інформація про витік Modern Warfare 2 2022 і Black Ops 6, реліз Call of Duty 2024 навряд чи буде «футуристичним», судячи з витоків.

See also  The Best Racing Games on Xbox Game Pass