Повторне зараження підвищує ризик інших проблем зі здоров’ям, показує дослідження

Доктор Боб Вахтер з UCSF назвав субваріант омікрон BA.5 «іншим звіром» порівняно з іншими мутаціями коронавірусу, з відмінностями, які можуть спонукати до змін у поведінці, щоб уникнути зараження. Думка про те, що «гібридний імунітет» як від коронавірусної інфекції, так і від вакцинації забезпечує високий ступінь захисту, була поставлена ​​під сумнів із появою високоінфекційних інфекційних субваріантів омікрон BA.4 і BA.5.

Дослідження: повторне зараження COVID-19 збільшує ризик нових проблем зі здоров’ям

Згідно з новим дослідженням даних понад 5,6 мільйона пацієнтів Адміністрації ветеранів, повторна COVID-19 збільшує ризик нових і постійних проблем зі здоров’ям. Дослідники виявили, що порівняно з пацієнтами, які ніколи не хворіли на COVID, ті, хто інфікувався один або кілька разів, мали пропорційно підвищений ризик серцево-судинних, шлунково-кишкових, опорно-рухового апарату, нирок і неврологічних розладів, а також проблем з психічним здоров’ям. Антитіла від попередніх інфекцій не зменшували ризик. Серед 40 000 пацієнтів із двома або більше підтвердженими інфекціями ризик смерті був удвічі вищий, а госпіталізація протягом шести місяців після останнього зараження втричі вищий. «Враховуючи ймовірність того, що SARS-CoV-2 залишатиметься загрозою роками, якщо не десятиліттями, нам терміново потрібно розробити заходи громадської охорони здоров’я, які були б сприйняті населенням і могли б бути стабільно впроваджені в довгостроковій перспективі, щоб захистити людей від рефлексії. -інфекція”, – пишуть дослідники.

See also  Biden administration cancels Alaska oil and gas lease sale

Німецька компанія подала до суду на BioNTech, звинувачуючи її в порушенні патентних прав на розробку вакцини проти COVID

Німецька біотехнологічна компанія CureVac заявила у вівторок, що подала до суду на BioNTech за роботу, яка, за її словами, сприяла розробці вакцини BioNTech-Pfizer проти коронавірусу. Як повідомляє Associated Press, BioNTech заявила, що її робота є оригінальною, і вона буде «рішуче» оскаржувати претензію, викладену в позові про порушення патенту. Компанія CureVac, яка минулого року повідомила про невтішні результати останнього тестування власної щеплення від COVID-19 першого покоління, на початку цього року розпочала клінічне випробування кандидата на вакцину другого покоління, розробленого спільно з британською фармацевтичною компанією GSK. CureVac заявив, що не буде вимагати судової заборони і не «має наміру вживати судових заходів, які перешкоджають виробництву, продажу або розповсюдженню» BioNTech і Pfizer їхньої успішної вакцини Comirnaty. І CureVac, і BioNTech працювали над розробкою технології месенджерної РНК, яка використовується у відповідних вакцинах і, можливо, для інших цілей.

COVID-19 була третьою основною причиною смерті в США як у 2020, так і в 2021 роках

Згідно з даними свідоцтв про смерть, проаналізованими дослідниками Національного інституту охорони здоров’я, COVID-19 був третьою основною причиною смерті в Сполучених Штатах у період з березня 2020 року, коли почалася пандемія, до жовтня 2021 року. За ці 20 місяців COVID-19 став причиною 1 з 8 смертей (350 000 смертей) у Сполучених Штатах. Згідно з дослідженням, опублікованим у понеділок у журналі JAMA Internal Medicine, серцево-судинні захворювання були основною причиною смерті, за ними слідував рак, і разом вони спричинили 1,29 мільйона смертей. Нещасні випадки та інсульти були четвертою та п’ятою провідними причинами смерті. У кожній віковій групі 15 років і старше COVID-19 був однією з п’яти головних причин смерті.

See also  Порушення: місія ISRO PSLV-C53 з 3 сінгапурськими супутниками успішно запущена з Шріхарікот в штаті Андхра-Прадеш

Зараз BA.5 становить більше половини випадків у США

На субваріант омікрон BA.5 коронавірусу припадало 53,6% інфекцій у країні минулого тижня, продовжуючи стрімке зростання, щоб стати домінуючим штамом вірусу в США. Близько пов’язаний з ним субваріант BA.4 становив додаткові 16,5% випадків, оскільки новіші варіанти витісняють BA.2 і BA.2.12.1. Минулими вихідними доктор Боб Вахтер, голова відділу медицини UCSF, попередив, що BA.5 — це «звір, який відрізняється від попередніх штамів вірусу — більш заразний і здатний краще уникати імунних реакцій — і може спричинити новий сплеск випадків раніше. у нас є шанс відновитися від попередньої хвилі.

Елітний захід світу з бігу скасовано через ситуацію з COVID у Китаї

Чемпіонат світу з напівмарафону скасовано, оскільки Китай не зміг прийняти забіги через пандемію коронавірусу, повідомила у вівторок Всесвітня легка атлетика. Замість проведення заходу в Янчжоу в листопаді, як було заплановано, натомість у 2027 році місто отримає оновлений чемпіонат світу з шосейного бігу, повідомили чиновники. Чемпіонат планується перейменувати на чемпіонат світу з шосейного бігу з додаванням 5-кілометрових забігів і змагань для масової участі поряд з елітними змаганнями. Китай запровадив суворі обмеження на прибуття з інших країн під час пандемії та вводить широкі обмеження для будь-яких позитивних випадків COVID-19 усередині країни. Китай приймав зимові Олімпійські ігри в лютому в бульбашці, яка передбачала оточення цілих районів Пекіна.

Віртуальна діяльність не буде такою популярною в майбутньому

Нове опитування показує, що багато американців не сподіваються покладатися на цифрові послуги, такі як охорона здоров’я та доставка продуктів, після того, як пандемія COVID-19 вщухне, хоча багато хто каже, що це добре, якщо ці варіанти залишаться доступними в майбутньому. Близько половини або більше дорослих американців кажуть, що вони навряд чи відвідуватимуть віртуальні заходи, отримають віртуальну медичну допомогу, отримають доставку продуктів або користуватимуться послугами самовивозу з вулиці після завершення пандемії коронавірусу, згідно з опитуванням громадського центру Associated Press-NORC Дослідження справ. Менш ніж 3 з 10 стверджують, що вони, швидше за все, скористаються будь-яким із цих варіантів принаймні деякий час.

See also  Новини: Росія обстрілює Україну потужними артилерійськими обстрілами, кількість загиблих серед мирного населення зростає

Чому Боб Вахтер з UCSF каже, що COVID-варіант BA.5 – це «інший звір»

Новий штам BA.5 вірусу, що викликає COVID, є «звіром, відмінним від тих, яких ми вже бачили — більш заразним і здатним краще уникати імунних реакцій — і «нам потрібно змінити своє мислення» про те, як захищатися від це, за словами а наповнений даними Twitter нитка, опублікована сьогодні д-ром Бобом Вахтером, завідувачем кафедри медицини UCSF.

Повторне зараження одного експерта з COVID показує, чому «гібридний імунітет» більше неможливий

Раніше під час пандемії вважалося, що гібридний імунітет проти COVID, завдяки як інфекції, так і вакцинації, забезпечує високий захист від нових варіантів. Але з суперінфекційними підваріантами омікрон BA.4 і BA.5 це може більше не бути вірним. Докладніше про гібридний імунітет і повторне зараження читайте тут.

Ось як виміряти ризик зараження COVID від людини, яка не має симптомів

Наскільки ймовірно, що люди заразяться COVID від тих, хто не має симптомів? Це не неможливо – і може бути більш поширеним, ніж люди усвідомлюють, кажуть експерти в галузі охорони здоров’я.

Чи нові варіанти COVID BA.4 і BA.5 спричинять сплеск затоки ще більше?

Зараз у Сполучених Штатах домінують два нові високоінфекційні варіанти COVID-19, що уникають імунітету, і разом вони, ймовірно, призведуть до тривалого весняного сплеску в районі затоки до літа, кажуть експерти з охорони здоров’я.