Якщо ви думаєте зловити падаючий ніж біткойна, ось 3 причини почекати

Bitcoin BTC/USD протягом останніх кількох місяців перебував у значному спаді. Наразі торгується на рівні 19 791 долар, що нижче історичного максимуму в понад 68 000 доларів. До останнього обвалу біткойна криптовалюта протягом багатьох місяців коливалася від 28 000 до 32 000 доларів. Індекс страху та жадібності біткойнів наразі становить 19, що вказує на надзвичайний страх на ринку.

Інвестори можуть розглянути можливість придбання біткойна прямо зараз через те, що його ціна зростала в минулому перед зниженням вдвічі. Крім того, нещодавня підтримка з боку урядових органів, спрямованих на регулювання криптовалюти, є позитивною для біткойна в довгостроковій перспективі. Підтриманий двома партіями Закон про відповідальні фінансові інновації, запропонований 7 червня, представляє державну підтримку регулювання криптовалюти. Крім того, надзвичайний страх, присутній на ринку, класично вказує на хорошу можливість покупки біткойна. Таким чином, з довгостроковим горизонтом поточні рівні можуть представляти привабливу ціну покупки для інвесторів.

Проте є численні ведмежі фактори, які зберігають спадний тренд, який спостерігається в русі ціни біткойна. Ось три, які варто розглянути:

У всьому світі криптокомпанії відчувають масштабну неліквідність. Three Arrows Capital (3AC), великий криптовалютний позичальник і кредитор, після нещодавнього обвалу ринку зазнав серйозної неплатоспроможності. Фірма зберігала тисячі Ethereum ETH/USD токени, через що його неліквідність не дозволяє інвесторам виводити свої кошти по всьому світу.

Інші фірми, такі як за Цельсієм CEL/USD мережі, також зіткнулися з неліквідністю, що призвело до заморожування коштів інвесторів. Таким чином, потенційне банкрутство цих компаній і кризи ліквідності, з якими стикаються в усьому світі, є ведмежим сигналом для біткойна в короткостроковій перспективі.

Читайте також: Зростання біткойна, ефіріуму, доджкойна: чи криптовалюта нарешті готова до літнього ралі допомоги?

По-друге, макроекономічний клімат у світі є невизначеним, з побоюваннями неминучої глобальної рецесії. 15 червня Федеральна резервна система заявила, що підвищить процентні ставки на 75 базисних пунктів, що вказує на кількісне жорсткість (QT).

See also  Is this a backdoor entry of Middle Eastern countries in bitcoin mining?

Через надмірну кількість паперових грошей, надрукованих після пандемії COVID-19, рівень інфляції постійно зростав. Таким чином, для збереження економіки кількісне посилення може бути надзвичайно негативним сигналом для біткойна.

По-третє, біткойн є ризикованим активом. Ризикові активи під час рецесійних ринкових умов відчувають набагато більшу волатильність цін порівняно з активами, які не схильні до ризику. Таким чином, якщо світові ринки зазнають рецесії, великий капітал може витікати з класів спекулятивних активів, таких як криптовалюта. Це може призвести до подальшого падіння цін на біткойн.

Тому, оскільки ринкові умови залишаються бурхливими та неясними, короткострокова цінова дія біткойна виглядає зниженою. Однак, коли ринки почнуть відновлюватися і довіра інвесторів повільно відновлюватиметься, біткойн, як найбільша криптовалюта, ймовірно, вийде зі свого ведмежого сну і поверне свій підйом на світових ринках.