Туреччина приймає біткойн, оскільки інфляція досягла максимуму за 24 роки

Рівень інфляції в Туреччині досяг найвищого рівня за 24 роки, річний рівень інфляції зараз становить 78,62%. Статистичний інститут Туреччини оприлюднив цифру, щомісячне зростання становить 4,95%.

Є кілька причин, чому рівень інфляції зріс до такого астрономічного показника, включаючи підвищення вартості енергоносіїв і ослаблення турецької ліри. Інші країни також зіткнулися з подібними стрибками рівня інфляції, і Європейський центральний банк збирається підвищити процентну ставку вперше за 11 років.

Турки використовують BTC як захист від інфляції

У той час як ліра слабшає, обсяг BTC на LocalBitcoin в регіоні значно зростає. Обсяги однорангової торгівлі BTC у першому та другому кварталах 2022 року значно зросли порівняно з четвертим кварталом 2021 року.

У першому кварталі 2022 року обсяг торгів LocalBitcoins зріс на 51% порівняно з четвертим кварталом 2021 року, тоді як обсяг торгів у другому кварталі 2022 року зріс на 40%. Це значне зростання, яке вказує на те, що громадськість звертається до криптовалюти для захисту свого фінансового становища.

У розпал усіх цих економічних потрясінь турецький уряд вживає різноманітних заходів. Але все одно всі демографічні групи звертаються до криптовалюти, і ні вік, ні стать не впливають на рішення інвестувати в криптовалюту.

Турецький уряд звертається до золотих заощаджень

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив про свою неприязнь до підвищення процентних ставок, назвавши процентні ставки матір’ю всього зла. Це призвело до падіння турецької ліри, і країні, можливо, доведеться вжити радикальних заходів, щоб боротися з цією проблемою.

Для боротьби з інфляцією уряд розкрив схему, яка дозволить перевести золоті заощадження вдома в банківську систему. Депозитний рахунок для конвертації золота забезпечить безризикові доходи, кажуть в уряді. За його оцінками, у будинках знаходиться приблизно від 250 до 350 мільярдів доларів золота.

У 2021 році Туреччина заборонила криптовалютні платежі, але це, здається, не завадило громадянам інвестувати в них виключно як у клас активів. Якщо боротьба триватиме, зростатиме ймовірність зростання криптовалютних інвестицій. Люди часто зверталися до криптовалюти як захисту від інфляції, хоча цей аргумент, здається, втрачає свою силу.

Відмова від відповідальності

Вся інформація, що міститься на нашому веб-сайті, публікується добросовісно та лише для загальної інформації. Будь-яка дія читача щодо інформації, розміщеної на нашому веб-сайті, здійснюється виключно на його власний ризик.

See also  Іранських незаконних майнерів криптовалют отримають більші штрафи та ув’язнення