Чи повернеться біткойн колись до 60 тисяч доларів? Ось що кажуть експерти.

Біткойн зайняв своє місце як провідна монета світового крипторинку, оскільки його домінування на ринку залишалося понад 40%. Це була перша монета, яка розпочала еру криптовалют, а за нею з’явилися такі назви, як Ethereum, Binance Coin тощо. З моменту появи вона кілька разів зростала, а її вартість коливалася.

Нещодавні зміни виявилися згубними для його ціни, оскільки вона спостерігала вільне падіння від свого історичного максимуму. Ці зміни розчарували деяких інвесторів, які очікували подальшого зростання. Тоді як інші називають це корекцією цін, яка була необхідною через шалений приплив коштів. На думку останньої групи, це принесе розум інвесторам, і залишаться лише ті, хто розуміє ринок.

Ось короткий огляд поточної ситуації з біткойнами та того, чи зможе він відродити свою вартість.

Падіння біткойна з ATH

Біткойн починався з вартості менше ніж частки пенні, а потім почав рости. Вперше його ціна піднялася до $0,09 у 2010 році, і з тих пір він продовжує приголомшливе зростання. Спочатку він був розроблений як захист від інфляції, для проведення транзакцій і використання для зберігання вартості. Ці функції продовжували розширюватися, і пізніше він привернув увагу економістів, фінансових експертів і корпоративних груп, що призвело до його швидкого зростання.

зображення 41
Джерело: Investopedia

Це було в травні 2017 року, коли ціна біткойна зросла до 20 тисяч доларів, але потім вона впала до 10 тисяч доларів у червні 2019 року. Коливання тривали і зросли до 29 тисяч доларів у грудні 2020 року. Пізніше вартість продовжила зростати, і результатом став ATH у листопаді 2021 року, коли його ціна зросла до 68 991 дол. Наступні місяці виявилися найгіршими для біткойна, оскільки він спостерігав безперервне падіння, тоді як у липні 2022 року його ціна коливалась у діапазоні 20 тисяч доларів.

See also  Blueshift Liquidity Portfolios Revolutionizing DeFi – Press release Bitcoin News

Існують різні причини падіння курсу біткойна, зокрема падіння світових ринків, зростання рівня інфляції в США, російсько-українська війна, криптозломи, шахрайство тощо. Це призвело до зниження довіри до ринку через збільшення втрат.

Чи відродиться від нинішніх втрат?

Існують різні точки зору щодо відродження чи подальшого занепаду біткойна. Є дві групи; один проти інвестицій у біткойн, а інший бачить у біткойні майбутнє сучасних децентралізованих фінансів. Вони обговорювали майбутнє Bitcoin і намагалися переконати своїх послідовників.

Роберт Кійосакі, відомий автор, постійно говорив про падіння біткойна до 1100 доларів. Він передбачив, що падіння біткойна продовжиться, оскільки у нього немає майбутнього. Ден Розман з Coinality.com розкритикував, як працює біткойн, і бачить його надійне майбутнє, якщо процес майнінгу буде змінено. Це може заощадити втрати, понесені через волатильність, і забезпечить стабільність ринку.

Ян Баліна, засновник і голова Token Metrics, каже, що біткойн може перевищити 100 тисяч доларів і навіть досягти 150 тисяч доларів. За її словами, це новий актив, що розвивається, який проходить фазу корекції та незабаром стане оптимізуючим. Хоча макроекономічні чинники також вплинули на ціну, вона, швидше за все, покращиться в найближчі місяці.

Такі фінансові установи, як JP Morgan і Bloomberg, прогнозують, що його ціна перевищить 100 тисяч доларів. Таким чином, інвестори очікують зміни його вартості, оскільки зараз вона тримається на мінімумах.

Висновок

Зараз для BTC спостерігається знижена ситуація. Ці зміни позбавили його більш ніж половини вартості. Його історичний максимум тепер здається казкою з минулого. Експерти розходяться в думках щодо того, чи буде він покращуватися в найближчі місяці чи далі втрачатиме цінність. Індикатори свідчать про те, що воно покращується, але зміни на місцях визначатимуть це. Інвестори та експерти позитивно оцінюють цю монету, оскільки її бачать як майбутнє DeFi.

See also  Bill Miller On Why Warren Buffett Doesn’t Understand Bitcoin