Вчителі ненависті БАПОР — Гілель Нойєр на i24 TV News

Напередодні фінансової конференції для UNRWA, де країни пообіцяли виділити мільйони доларів, UN Watch опублікувала звіт, у якому виявилося, що викладачі агентства пропагують насильство та антисемітизм в Інтернеті, зокрема закликають до вбивства євреїв.

У своєму новому 42-сторінковому звіті UN Watch викриває антисемітизм і підбурювання до тероризму, які нещодавно пропагували 10 викладачів та інших співробітників БАПОР. Це на додаток до понад 100 викладачів і співробітників БАПОР, яких раніше викрили.

У звіті наводиться понад 20 нових прикладів підтримки викладачами та співробітниками БАПОР на Західному березі річки Йордан, у Лівані та Йорданії, які підтримують терористичні групи, насильство проти євреїв та ізраїльтян, а також антисемітизм у соціальних мережах.

«Ми оприлюднюємо дописи у Facebook, які показують, як викладачі БАПОР закликають до вбивства «брудних сіоністів», кажучи такі речі, як «виріжте їх усіх» і «жоден не повинен залишитися», і навчаючи цьому студентів», — заявив виконавчий директор UN Watch. Про це Гіллель Нойєр розповів i24NEWS 23 червня 2022 року.

«Чому демократії платять ООН за працевлаштування вчителів, які навчають своїх студентів вбивати євреїв?» – запитав Нойєр, маючи на увазі таких донорів БАПОР, як США, Німеччина та Європейський Союз.

Відповідаючи на запитання, чи вживаються висновки UN Watch, Ноєр нагадав, як попередній звіт UN Watch із подібними висновками чинив тиск на UNRWA, яке оголосило про розслідування та тихо відсторонило деяких співробітників. Проте Нойєр сказав, що цього недостатньо, назвавши це «ударом по зап’ясті».

«Ми знаємо, що коли країни-донори вимагають змін, вони можуть чогось досягти. Ми хочемо, щоб викладачів антисемітизму звільняли. БАПОР має їх засудити. БАПОР має оприлюднити це, має назвати, хто вони такі, і нам потрібно побачити незалежне, неупереджене розслідування систематичного найму Організацією Об’єднаних Націй вчителів, які підбурюють до тероризму та антисемітизму. – сказав Нойєр.

See also  Родина вимагає звільнити виконавця Sesame Place