Bitcoin та Ethereum очолюють інші криптовалюти за соціальною активністю

  • CryptoDetective оголосив список топових криптопроектів за соціальною активністю.
  • Біткойн і Ethereum очолюють список.
  • Інші найкращі криптовалюти включають SOL, XTZ, GMT, AVAX тощо.

CryptoDetective опублікував список найкращих криптопроектів, які оцінюються в соціальних мережах за різними соціальними видами діяльності. Дані були зібрані з урахуванням трьох показників. Первинна оцінка відбувається через соціальні згадки. До них входять активність і згадки в соціальних мережах з усіх зібраних джерел протягом певного часу.

Друга оцінка – за фактором соціальної залученості. До них належать різні дії, як-от ретвіти, уподобання, відповіді, підписки та голоси за. Третім фактором оцінки є соціальне домінування, яке є нічим іншим, як загальною часткою голосу в усіх даних соціальних мереж.

Згідно зі звітом, десять криптовалют займають перше місце в рейтингу соціальної активності. Позицію номер один займає не хто інший, як біткойн. Соціальні згадки, соціальна залученість і соціальне домінування біткойна становлять 93,5 тисячі, 537 мільйонів і 24,9% відповідно.

За ним слідує Ethereum, який має 47,6 тисяч згадок у соціальних мережах, 123 мільйони соціальних взаємодій і 12,1% соціального домінування. Солана йде відразу за собою з 37,8 тис., 41,8 млн і 8,06%. Інші криптовалюти в списку: Tezos, STEPN, Avalanche, Cardano, Gnosis, Klever і 1 INCH.

Бачити, що біткойн є лідером соціальної активності серед інших криптовалют, не варто дивуватися. Перша і найбільша криптовалюта, біткойн, останнім часом є досить популярним. Кілька днів тому повідомлення «Біткойн мертвий» було в тренді Google, оскільки ведмежий ринок вдарив і токен впав нижче 20 000 доларів.

Крім того, ведмежий ринок розглядався як можливість, оскільки Майкл Сейлор і Найіб Букеле купили падіння. Оскільки ринки падають, здається, що лише найвитриваліші та найсильніші виживуть на ведмежому ринку.

See also  Bitcoin Price is RISKY! Sell Bitcoin if prices fall below this area ASAP.