Огляд Poinpy – рухаємося вгору

Щоб спростити Poinpy, ви можете назвати його протилежністю Downwell. Порівняння актуальне, оскільки обидві ігри створено творцем Одзіро Фумото. У Downwell ви пробираєтесь у колодязь, стріляючи у ворогів і збираючи оновлення під час падіння. У Poinpy ви піднімаєтеся в колодязь і збираєте фрукти, щоб нагодувати гігантського Блакитного звіра, який женеться за вами вгору. На практиці, однак, Poinpy має власну механіку та стиль, які майстерно ігрують дії, знайомі кожному, хто коли-небудь користувався сучасним телефоном: рух вниз.

Заголовок не надано

Галерея

Поінпі — це головна істота, схожа на стрибкоподібного динозавра, яка не виглядала б недоречною у складі з Кірбі та Йоші. У грі ви обганяєте гігантського Блакитного звіра, який завжди затримується в нижній частині екрана, вимагаючи конкретних фруктових рецептів. Щоб піднятися, ви тягнете вниз по екрану, щоб рогатки Poinpy піднятися вгору, підстрибуючи ним об стіни та стрибаючи з ворогів, збираючи певні фрукти, які випадково з’являються. Проведення пальцем вниз є ключем до розваги Poinpy, оскільки приємно постійно запускати їх, щоб прогресувати. Механіка ідеально інкапсулює ідіому відеоігор, яку легко вивчити, важко освоїти. Мої ранні пробіжки були приємними, оскільки я незграбно відскочив від стін, але не повністю зрозумів свою мету, але до кінця мого часу гри я відчував себе акробатом, який майстерно вибудовує мої стрибки, щоб відскочити від одного ворога, щоб зібрати останній банан і вдарити вниз. щоб відкласти гору соку в пащу синього звіра внизу.

Проте вся практика в світі не долає випадкового роздратування від помилки. Розуміння того, як отримати додаткові стрибки, зароблені від відскоку від ворогів і горшків, веде вас до успіху, а значки на екрані не найкраще справляються з роботою, щоб швидко нагадати вам, скільки стрибків у вас залишилося. Неодноразово я думав, що я в хорошій формі, щоб схопити останній потрібний мені ківі, але занадто пізно дізнався, що я не стрибнув і впав на землю. У цей момент вам доведеться перезапустити рецепт, що є величезним обломом, особливо під час пізньої гри. Це, звісно, ​​завдання гри — керувати стрибками, щоб зібрати потрібні вам фрукти, — але іноді це здається занадто караючим.

Poinpy має власну механіку та стиль, які майстерно ігрують дії, знайомі кожному, хто коли-небудь користувався сучасним телефоном: рух вниз

Окрім збору фруктів, ви також випадково отримуєте насіння, яке можна обміняти на споряджені оновлення. Лише деякі з них суттєво допомагають, як-от одна здатність, яка дає вам додатковий стрибок (яку я ніколи не знімав), але більшість з них не настільки корисні, як хотілося б, і були хороші лише в конкретних ситуаціях, як-от та, що воскрешає вас якщо ви відповідаєте дуже конкретним критеріям. Однак у зв’язку з цими скаргами мені подобається мати вибір із кількох постійних оновлень замість того, щоб заробляти оновлення під час кожного запуску.

See also  How To Free Up Space On Ps4 Without Deleting Games

Після того, як ви достатньо покращите свої стрибки, ви розблокуєте бічний режим із серією головоломок. Замість того, щоб піднятися та втекти від Блакитного звіра, ви повинні збирати фрукти за якомога менше ходів. Мені подобається, що ці головоломки існують, але я не можу їх рекомендувати. Мені було веселіше грати в основну гру.

Синій звір, як їх називають у маркетингу, є розумним механіком, оскільки вони завжди присутні на екрані, вимагаючи соку. Вони не їдять вас і не нападають на вас за те, що ви приземлилися на них, але якщо ви не отримаєте фруктів, яких вони вимагають, вони наповнюють колодязь вогненним диханням, показуючи силу. Історій мало, якщо взагалі про це можна говорити, але маленькі шматочки створення світу, де Блакитний звір є злим, поки у нього не з’являться фрукти, це весело. Додаткові деталі анімації, як-от «вороги», які розплакалися, якщо ви вкрали їхні фрукти, змушують думати, що, можливо, ви граєте за поганого хлопця. Лише це невелике формування персонажів додає багато до іншої доброякісної історії.

Не буду тут псувати, але я також був приємно здивований, зустрівши щось близьке до кінця. Це доклало всіх моїх зусиль і зусиль, щоб побудувати до чогось захоплюючого, і дало мені відчуття завершеного. Однак я розчарований тим, що немає реального відстеження результатів або можливості змагатися з друзями, оскільки здається, що тип гри ідеально підходить для досягнення високих результатів.

Poinpy представляє мій улюблений вид мобільної гри. Підстрибування Poinpy — це проста, повторювана та весела механіка, і мені ніколи не доводилося думати про будь-яку валюту. У неї можна грати однією рукою, і це як винагорода, так і складний виклик, не вимагаючи від гравця занадто великого внеску. З його м’яким фіналом зрозуміло, що це не та гра, у яку ви повинні грати вічно. Висновок існує, і його приємно досягти, але якщо ви хочете знову підскочити до колодязя, слухаючи подкаст у майбутньому, ви завжди можете повернутися до цього простого радісного досвіду.

See also  'Pac-Man Museum+" leads the charge