Майкл Дж. Сейлор: Bitcoin переживе всіх нас

Майкл Дж. Сейлор поділився своїми думками про біткойн зокрема та криптопростір загалом.

Сейлор: Ми тут надовго. Біткойн переживе всіх нас. Я в цьому цілком впевнений.

– Чи є зараз занадто високим ризиком для роздрібних інвесторів інвестувати в криптовалютний ринок

22 червня, у середу, співзасновник, президент і генеральний директор компанії Microstrategy Inc, яка зареєстрована на Nasdaq, Майкл Дж. Сейлор поділився своїми думками про біткойн зокрема та криптопростір загалом.

11 серпня 2020 року варто пам’ятати, що Microstrategy заявив у прес-релізі, що він придбав 21 454 біткойни загальною вартістю 250 мільйонів доларів для використання в якості «основного резерву скарбів».

Тоді Сейлор сказав, що: «Наше рішення інвестувати в біткойн в цей час було зумовлене частково збігом макрофакторів, що впливають на економічний та бізнес-ландшафт, які, на нашу думку, створюють довгостроковий ризик для нашої корпоративної програми казначейства. ризики, які слід усунути завчасно».

Згодом Microstrategy продовжила збирати біткойни, а генеральний директор став одним із найбільш активних прихильників біткойнів. Відповідно до останнього твіту Сейлора про покупку BTC 5 квітня, у цьому твіті він хоче сказати, що компанія зараз утримує близько 129 218 біткоїнів, що коштує 3,97 мільярда доларів при середній собівартості 30 700 доларів за біткойн.

Останній коментар Сейлора про біткойн під час розмови з CNN

Нещодавно Сейлор приєднався до розмови на CNN з міжнародним ведучим та кореспондентом Джулія Чаттерлі. Чаттерлі почав із того, що запитав Сейлора, що, якби біткойн збанкрутував?

See also  Fidelity lets companies offer bitcoin in a 401(k), but financial advisers warn it's a risky bet

Сейлор сказав, що: «Ми тут на довгострокову перспективу. Біткойн переживе всіх нас. Я в цьому цілком впевнений».

Потім Чаттерлі запитав, чи потрібен біткойну криптопростір, щоб його регулювати, щоб знову почати рости.

Сейлор відповів: «Так, я думаю, зрозуміло, що люди розгублені, і регулювання буде конструктивним, тому що ясність допоможе дозріти ринку. Люди розгублені щодо того, що таке товар, що таке цінний папір, а що таке токени».

«Є 19 000 криптовалют, я думаю, що ми бачимо в краху криптовалют, що пересічний інвестор скористався торгівлею та дикими криптобанками, і коли регулятори прийдуть і введуть правила дорожнього руху, це буде бути хорошим для основних інвесторів».

Після цього Чаттерлі хоче знати, чи є зараз занадто високим ризиком для роздрібних інвесторів інвестувати в ринок криптовалют.

Майкл сказав: «Ну, я думаю, що проблема полягає в тому, що якщо ви будете чекати десятиліття, поки все буде з’ясовано, ціна біткойна буде в 10–100 разів вище, ніж зараз. Отже, вам потрібно вибрати, чи хочете ви входити, знаючи, що існує близько десятка речей, які підвищать рівень активів і зроблять його більш прозорим, або ви хочете почекати, поки всі ці речі відбудуться, а потім заплатити набагато вища ціна, коли це так».

Висновок

Співзасновник, президент і генеральний директор компанії з бізнес-аналітики Microstrategy Inc, зареєстрованої на Nasdaq, Майкл Дж. Сейлор поділився своїми думками про біткойни. Він зняв усі моменти, які задавав ЗМІ. Він хоче сказати, що його рішення інвестувати в біткойни на той час правильне. І згідно з розмовою з інформаційним будинком, він розвіяв усю плутанину, яку люди думають про біткойн. Як ви ставитеся до цього, ви б інвестували в біткойн прямо зараз, прокоментуйте нижче.

See also  Ринковий підсумок: від знижки GBTC до коротких Bitcoin ETF, трейдери бачать причини для оптимізму - CoinDesk

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Збій криптовалют призвів до акції, заражених біткойнами, таких як Coinbase, MicroStrategy Dipping

Ненсі Дж. Аллен
Останні дописи Ненсі Дж. Аллен (бачити все)