Шанувальники Хідео Кодзіми подають петицію про скасування його Xbox, потрібно заспокоїтися

Одним із найбільших сюрпризів, які виникли з демонстрації Xbox і Bethesda, був Хідео Кодзіма, який раптово з’явився на екрані Team Green, як суперзірковий рестлер, який робить поворот на п’ятах (або, ну, якщо у вас Xbox). За короткий час на екрані Кодзіма оголосив, що чутки, які з’явилися в 2021 році, правдиві, і що він співпрацює з Xbox Game Studios, щоб створити ексклюзивну гру для Microsoft. «Є гра, яку я завжди хотів зробити. Це абсолютно нова гра, яку ще ніхто не відчував і не бачив”, – сказав Кодзіма.

ВІДЕО ДНЯ DUALSHOCKERS

Хоча це схвилювало багатьох шанувальників Xbox і Кодзіми, було багато тих, хто не був задоволений новиною. Протягом 21 години після офіційного оголошення про партнерство петиція із закликом скасувати гру Кодзіми зібрала понад 1500 підписів. Важливо зазначити, що деякі люди підписали його не тому, що погоджувалися з причиною, а тому, що хочуть познущатися над людиною, яка його розпочала (це вам Інтернет!).

На сторінці петиції зазначено наступне:

«Кодзіма зраджує своїх вірних шанувальників. Ми повинні допомогти йому повернутися на сторону переможця».

Вони також згадують про відсутність у деяких людей хорошого інтернет-з’єднання та недостатніх коштів для покупки нових консолей. Хоча це правда, що деякі люди не мають належного грошового потоку, щоб купити нову консоль, а деякі мають погані з’єднання та швидкість з’єднання, Хідео Кодзіма, що створює ігри для різних консолей, не є кінцем світу, і ці аргументи не є вагомими. скасування гри.

На наступний день після оголошення про партнерство з компанією Kojima Productions опублікували у Твіттері заяву про партнерство з Sony, в якій говорилося: «Після оголошення про партнерство з Microsoft за допомогою хмарної технології багато людей запитали нас про нашу співпрацю з SIE. Будьте впевнені, що ми продовжуємо підтримувати дуже гарне партнерство з PlayStation».

See also  Memorial Day Xbox deals offer up some stunning Razer controller prices

12 червня продюсерська компанія також написала в Твіттері, що її незалежний статус дозволяє їй досліджувати всі можливості, коли справа доходить до її проектів.

Тож давайте використаємо решту цієї статті, щоб поговорити в стилі Денні Таннера і, сподіваюся, владнати ситуацію. Слухайте, я зрозумів, ви так звикли, що Хідео Кодзіма та його ігри є частиною налаштування Sony, але в житті, коли ви стаєте старшими, ви повинні усвідомлювати, що постійність — це ілюзія. Для людей нормально переїжджати в інші місця, і хоча вони можуть створити нові спогади без вас, важливо знати, що ці моменти не означають, що нові з вами не будуть створені. Не всі зміни погані.

Звичайно, ви не зможете поділитися тим самим досвідом, що й ті, хто гратиме в його ексклюзивну гру для Xbox, але ви повинні подивитися на срібло. Ви можете зустріти або вже знаєте когось, у кого є Series X або S, і вони можуть мати його копію, і ви можете грати разом і створювати власні особливі зв’язки та спогади. Або ви могли б увійти разом на копію. Є кращі способи поводитися з такими новинами, ніж намагатися скасувати гру.

Ви повинні зіткнутися з тим, що гра відбувається, і правда в тому, що жодна кількість підписів під петицією чи кількість твітів не скасує її. Цю угоду між Hideo і Microsoft, ймовірно, узгодили кілька місяців, якщо не рік тому, і це юридично обов’язковий документ. Щоб позбутися цього, потрібні суди та адвокати, а не петиція фанів чи кілька тисяч коментарів у соціальних мережах. Крім того, це дійсно Нездорово залежати свої емоції від ексклюзивності гри. У житті є важливіші речі, люди!

Кодзіма просто робить для Microsoft те, що він робив для Sony протягом десятиліть, і створює продукт спеціально для них. Це нормально, ви все ще можете насолоджуватися іншими його роботами. Все буде добре; він не кинув ні вас, ні інших своїх шанувальників, він просто дарує щось людям, які, ймовірно, ніколи раніше цього не мали. Гра Кодзима, яку вони можуть назвати своєю. Як то кажуть, «ділитися – це турбота».

Знайдіть час, щоб попрацювати над своїм відставанням або дізнатися щось нове, і все це говорити собі і визнаючи, що все буде добре. До нашої наступної розмови просто радійте, що йому надається ще одна можливість працювати над тим, що він любить і яким хоче поділитися з людьми; це найкраще, що ви можете зробити як його шанувальник і як частина ігрової спільноти.

Радійте за нього і підтримайте його своїми словами.