Coinbase запускає ф’ючерси на біткойн «Nano» через біржу деривативів

Роздрібні інвестори зможуть торгувати криптовалютними ф’ючерсами через Coinbase, починаючи з понеділка, оскільки найбільша біржа в США за обсягом пропонуватиме їх на своїй новій платформі Derivatives Exchange.

Цей крок відбувся після того, як Coinbase придбала FairX у січні в рамках своєї мети пропонувати своїм клієнтам ф’ючерси та опціони на криптовалюту. FairX займався продажем ф’ючерсних продуктів і вже був зареєстрований у Федеральній комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC), що дало Coinbase запуск на ринку крипто деривативів на суму 3 трильйони доларів.

Тепер Coinbase перейменувала FairX на біржу деривативів Coinbase, а її «ф’ючерси на нанобіткоїни» — 1/100 частина біткойна, що продаються під тикером BIT — є першим продуктом криптовалютних деривативів. «Це один із кроків до створення надійного та регульованого ринку криптовалютних деривативів», – сказав представник Coinbase. Розшифрувати.

Якби ф’ючерси на BIT були доступні сьогодні, ціна на них була б близько 211 доларів, виходячи з ціни BTC в 21 000 доларів на момент написання статті.

Борис Ілєвський, керівник біржі деривативів Coinbase, сказав у своїй заяві, що FairX залучила «команду світового класу з глибоким досвідом у розробці продуктів, структурі ринку, відповідності, провідних біржових технологіях та доведеній здатності постачати ф’ючерси на біржі».

У поєднанні зі зручним інтерфейсом Coinbase, біржа деривативів має на меті зробити торгівлю крипто деривативами набагато доступнішою.

Ф’ючерси — це один із видів похідного фінансового продукту, який встановлює дату та ціну в майбутньому, за якою актив повинен бути проданий, незалежно від фактичної ринкової ціни на той момент. Коли SEC нарешті дозволила біткойн ETF у жовтні, вона дозволила лише ф’ючерсний ETF на біткойн, а не «спотовий» ETF, прив’язаний до поточної ціни біткойна.

See also  Overview of Bitcoin and Ethereum

Багато трейдерів віддають перевагу ф’ючерсам, оскільки вони дозволяють цілодобову торгівлю, менші початкові інвестиції «і легкість йти на довгі та короткі терміни», – сказав Ілєвський. «Наш ф’ючерсний контракт BIT надасть ті самі переваги, але створений з урахуванням роздрібного трейдера».

Конкуруюча біржа FTX йде аналогічним шляхом після придбання LedgerX у серпні. Binance також пропонує деривативні продукти, але на деяких ринках відступив через регуляторні проблеми.

Важливо відзначити, що ф’ючерси на BIT поки що не будуть пропонуватися безпосередньо від Coinbase, а лише від сторонніх роздрібних брокерів і клірингових фірм. Починаючи з 27 червня, ф’ючерси на Coinbase BIT будуть доступні в таких компаніях, як EdgeClear, Ironbeam, NinjaTrader, Optimus Futures, Stage 5 і Tradovate.

Coinbase не може пропонувати ф’ючерси безпосередньо, доки не отримає схвалення регулятора для власної ліцензії FCM (ф’ючерсного продавця).

Хоча загальна ринкова капіталізація криптовалют значно скоротилася за останні тижні, Ілєвський сказав, що збільшення доступності та розробка додаткових продуктів «відкриє значне зростання».

«Важливо, ніж будь-коли, донести переваги ф’ючерсів до ширшого ринку, – сказав він, – щоб усі типи трейдерів мали доступ до регульованих ринків крипто деривативів США, щоб висловити свою думку або хеджувати свої основні криптоактиви».

Хочете стати експертом з криптовалют? Отримайте найкращі можливості Decrypt прямо до своєї поштової скриньки.

Отримуйте найбільші новини про криптовалюту + щотижневі звіти та багато іншого!