Видатний лікер дражнив майбутнього God of War Ragnarok PS5, PS4 показує

God of War Ragnarok PS5 PlayStation 5 PS4 1

Якщо ви уважно стежили за індустрією відеоігор протягом останніх кількох тижнів, ви були знайомі з повідомленням, що витікає з Twitter Снітч – «інсайдер» з бездоганним послужним списком, що охоплює все, починаючи з нещодавнього Sony Стан гри на низку повідомлень у всьому не-E3 тиждень. Настільки надійні чутки про цього кросівки, що ви можете практично взяти будь-що з їхнього рахунку як підтвердження.

Накладений мем Кратоса з тим, що, здається, є кодом унизу, викличе швидкий пульс у фанатів PlayStation. Багато хто вважає, що 11110 є двійковим для 30 – або, фактично, 30 червня. Це четвер, коли Sony зазвичай проводить трансляції в стані відтворення. Це також корелює з тим, що казали інші журналісти: більше новин буде розповсюджено наприкінці місяця.

Очевидно, що The Snitch вдалися до загадок зі своєю новознайденою славою, тому твіт відкритий для інтерпретації. Враховуючи послужний список розповсюджувача чуток, ви, ймовірно, можете бути в цьому впевнені щось незабаром відбувається з God of War Ragnarok. Сідайте міцніше, люди – це буде весело кінець місяця!

See also  NFTs In Video Games Are A Risk The Industry Doesn't Understand