Оновлення драфту НБА 2022 року в прямому ефірі: останні імітаційні шашки, шум і новини про Кевіна Дюранта

Лендрі Філдс пожартував, що востаннє у нього була прес-конференція 10 років тому, коли він підписав трирічну угоду з Торонто Репторс у вільному агентстві. Це був остаточний контракт, який він підписав як гравець.

Через гостру проблему з нервом правого зап’ястя, яку лікарі не могли з’ясувати, кар’єра Філдса в НБА була закінчена, коли йому було 26.

Наприкінці свого перебування в «Репторс» Філдс більше займався розвідкою, ніж гравцем, тому, коли його час у лізі закінчився, це був природний перехід приєднатися до фронт-офісів.

У 2016 році «Шпори» дали йому першу можливість працювати у передньому офісі в якості скаута Західного узбережжя. Шість років потому, у віці лише 33 років, Філдс незабаром стане генеральним менеджером Хокс, третім у команді з баскетбольних операцій в організації Атланти.

Для Філдса, який останні два сезони був помічником генерального менеджера Хоукс, нічого не зміниться. Він все одно буде підпорядковуватися Тревісу Шленку, президенту баскетбольних операцій, і вони обидва працюватимуть під керівництвом Тоні Ресслера як власника.

See also  UK's Capco and Shaftesbury in talks about $4 billion merger, Sky News reports