Команда чоловіка та дружини, яка веде блог SCOTUS, бачить збільшення трафіку на тлі напруженого судового сезону


Нью-Йорк
CNN Business

Версія цієї статті вперше з’явилася в бюлетені «Надійні джерела». Ви можете зареєструватися безкоштовно прямо тут.

Щоразу, коли Верховний суд виносить вирішальні висновки, десятки тисяч людей стежать за ними в одному віртуальному місці: SCOTUSblog.

20-річний веб-сайт – це саме те, як він звучить: блог, присвячений лише одній справі, всебічному висвітленню Верховного суду. Адвокати, репортери, телеведучі та експерти відслідковують блоги сайту в прямому ефірі про оголошення судів, щоб отримати інформацію про новини. Фактично, у четвер серверам сайту було важко встигати за всім трафіком.

SCOTUSblog має рідкісну комбінацію рис: культовий статус, тяжко здобутий авторитет і широку повагу в світі новин.

Сайт заснували Том Голдштейн та Емі Хоу, команда чоловіка та дружини, які дуже піклуються про судову владу. (Детальніше про це трохи.) Зараз вони відчувають, що інтерес до суду особливо інтенсивний.

«З точки зору очікування кількох рішень, які, як ми очікуємо, будуть справді історичними, я б сказав, що цей червень, безумовно, єдиний у своєму роді», – сказав мені Хоу в середу. «Ми очікуємо потенційно величезних рішень щодо абортів та прав на зброю, а також кількох інших резонансних справ щодо релігії та навколишнього середовища. І з витоком проекту висновку у справі про аборт у штаті Міссісіпі минулого місяця, громадськість справді зосередила свою увагу на Суді таким чином, якого я раніше не відчував».

(Рішення про права на зброю було винесено в четвер вранці, коли Хоу вів блог у прямому ефірі. Суд дасть більше висновків у п’ятницю.)

Хоу сказав, що найближчою аналогією до 2022 року буде рішення суду про Закон про доступну допомогу, який підтверджує індивідуальний мандат як податок, у 2012 році. Тоді SCOTUSblog був першим новинним виданням, яке повідомило, що закон був дотриманий.

See also  Оновлення новин у прямому ефірі: власник Uniqlo очікує, що блокування в Китаї принесуть прибуток

Того дня завантаженість транспорту була поза межами планів. Ніщо не може зрівнятися з цим. Але цей термін був досить активним: трафік у червні цього року «значно вищий, ніж за той самий період за останні п’ять років», — сказав Хоу.

Справді, під час оголошення суду в четвер вранці SCOTUSblog написав у Твіттері, що сайт «можливо гальмує або не завантажується для деяких користувачів через інтенсивний трафік. Ми працюємо над вирішенням проблеми».

Пізніше Голдштейн заявив, що сайт був «атакований» цифровими поганими акторами. «Це також відбулося в році ACA», — сказав він.

«З моменту свого заснування в 2002 році SCOTUSblog перетворився на головне джерело новин, коментарів та досліджень Верховного суду», – написав минулого року Боб Амброгі з LawSites.

У блозі є незвичайна бізнес-модель, тобто не дуже бізнес-модель взагалі.

Голдштейн, партнер Goldstein & Russell, PC, оскаржував десятки справ у суді. Він сказав мені, що він розглядає SCOTUSblog як «державну послугу», а не як підприємство з метою отримання прибутку. Насправді вона втрачає близько 400 000 доларів на рік, в основному через те, що в ній працюють кілька штатних співробітників. «Але це трохи опосередковано впливає на мою репутацію як юриста», – зазначив він. Він обдумував модель підписки, але сказав: «Я просто не бачу, щоб люди, яких ми найбільше хочемо навчити, вирішили платити».

Я запитав Хоу, як розвивався SCOTUSblog за останні 20 років, оскільки практично все інше в Інтернеті змінилося за цей період часу.

«Як і майже всі інші, блог тепер більше зосереджений на швидкому опублікуванні наших історій – навіть якщо він не такий блискавичний, як багато новинних сайтів», – сказала вона. «І хоча багато читачів блогу є юристами чи студентами юридичного факультету, я намагався зробити своє висвітлення якомога доступнішим для неспеціалістів».

See also  Вчителі ненависті БАПОР — Гілель Нойєр на i24 TV News

Точність і чіткість завжди є найважливішими атрибутами – перетворюючи сайт на місце призначення, якому люди відчувають, що можуть довіряти.

Протягом багатьох років сайт поширився на такі платформи, як Twitter, TikTok і всесвіт подкастів. «Мати більше способів інформувати громадськість про суд — це добре в мережі», — сказав Хоу.

На додаток до випадків блокбастерів і безпрецедентного витоку, «з цим терміном також відбувається щось інше», сказала днями в ефірі «The Lead» Аріана де Vogue з CNN. Це насичена політична атмосфера, із парканами навколо будівлі суду та деталями безпеки, призначеними суддям та цифровим, а не особистої взаємодії.

«Зазвичай наприкінці червня ми йдемо до суду», повідомляє Vogue. «Судді виходять з-за цієї багряної завіси, і вони читають думки великих справ терміну, і вони читають інакомислення. Цього разу цього не станеться. Нібито через Covid саму залу суду закрили. Ми просто збираємося отримати ці основні думки – змінюючи форму суспільства – просто через Інтернет, без будь-яких пояснень суддів. Це безпрецедентно, але це також дійсно символічно для цих важких часів».