Біткоїн є провідним показником фондових індексів, каже інвестор-застарілий Марк Мебіус

Менеджер фонду-мільярдер і засновник Mobius Capital – Марк Мебіус – представив криптовалюти як «міру настроїв інвесторів». Він класифікував біткойн як провідний індикатор, який показує, як індекс Доу-Джонса буде працювати в короткостроковій перспективі.

BTC ще не досяг дна

Народжений у США інвестор Марк Мебіус висловив думку, що біржові трейдери повинні уважно спостерігати за тим, що відбувається на ринку криптовалют, щоб зробити правильний вибір щодо інвестування. Зокрема, він стверджував, що ціна біткойна є «провідним індикатором», який може підказати, чи буде Dow Jones (популярний фондовий індекс, який відстежує 30 найбільших компаній США) рухатися на північ чи південь:

«Біткойн падає, наступного дня Dow Jones падає. Ось такий шаблон ви отримуєте. Це показує, що біткойн є провідним показником».

Мебіус заявив, що дно на традиційних ринках досягається тоді, коли інституційні та роздрібні інвестори «кидають рушник» і перестають вливати готівку через постійні збитки. Однак у випадку з біткойнами люди «досі говорять про купівлю на спадах, що означає, що є відчуття надії». Це також сигналізує про те, що ведмежий ринок ще не досяг свого дна.

На відміну від багатьох інших інвесторів, які вважають за краще розподіляти свій капітал на нерухомість, дорогоцінні метали або криптовалюти через поточне інфляційне середовище, Мебіус сказав, що замість цього тримає «деяку суму готівки». На пізнішому етапі він може інвестувати в індійські акції в секторі будівельних матеріалів, програмного забезпечення та медичних тестів.

Марк Мебіус
Марк Мебіус, Джерело: Барронс

Прогнозування ціни BTC — це «гра невдахи»

У 2020 році Мебіус стверджував, що вгадати, якою буде оцінка біткойна в доларах США через певний період часу, дуже схоже на виграш у лотерею або просто азартні ігри:

“[Bitcoin’s price is] на основі недостовірної інформації… [It’s rise is a] Робота казино заснована на всіляких чутках і припущеннях».

У минулому були моменти, коли основна криптовалюта рухалася відносно тими ж темпами, що й золото та S&P 500. Насправді, графіки цін біткойна були дуже схожі на вищезгаданий індекс, який слідує за показниками 500 найпотужніших американських держав. – торгували фірмами в останні місяці.

See also  Bitcoin, MicroStrategy, Marathon Digital dive as crypto winter worsens (BTC-USD)

Однак, за словами Мебіуса, не варто покладатися на такі кореляції, оскільки біткойн має власний характер, а спроба спрогнозувати його майбутню ціну — «гра невдахи».

Вибране зображення надано Money Inc

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ (Спонсорська)

Binance безкоштовно $100 (ексклюзив): скористайтеся цим посиланням, щоб зареєструватися та отримати $100 безкоштовно та знижку 10% на Binance Futures за перший місяць (терміни).

Спеціальна пропозиція PrimeXBT: скористайтеся цим посиланням, щоб зареєструватися та ввести код POTATO50, щоб отримати до 7000 доларів США на свої депозити.