Найбільша в світі Xbox Series X справді працює

Як ви пам’ятаєте чи не пам’ятаєте, Xbox показав гігантський Xbox Series X ще в 2020 році, який насправді виявився холодильником. Хоча це не був функціонуючий Xbox Series X, сама концепція застрягла у вигляді міні-холодильників Xbox Series X, які компанія зрештою випустила. Хоча гігантський Xbox Series X, створений Xbox, був просто холодильником, інженер Майкл Пік був натхненний ним, щоб створити найбільшу в світі Xbox Series X — і вона насправді працює.

Назвати його «найбільшим у світі Xbox Series X» — це не просто гіпербола з боку Піка. Пристрій офіційно входить до Книги рекордів Гіннеса як найбільша консоль Xbox з розмірами 6,82 x 3,41 x 3,41 фута. Судячи з короткого огляду на саму платівку, вона була присуджена 9 грудня 2021 року, тому, хоча є ймовірність, що відтоді було побудовано ще більшу, це, безумовно, здається малоймовірним. Ви можете переглянути повне відео від Pick про створення пристрою для себе нижче:

Повне відео варто переглянути, щоб побачити, наскільки відданим був Pick у відтворенні Xbox Series X у величезному форм-факторі. По суті, це просто гігантська дерев’яна конструкція, в якій міститься справжня Xbox Series X, але Пік доклав зайвих зусиль, щоб зробити так, щоб усі кнопки функціонували так, як на меншій консолі. Є навіть яскраво-зелене сяйво, яким відома консоль, а також вентиляційні отвори зверху, незважаючи на те, що в повсякденному житті насправді ніхто не зможе на них дивитися.

Створивши його, Пік відправив гігантську Xbox Series X до ZHC для налаштування — того самого YouTuber, який налаштував найбільшу у світі PlayStation 5 — перш ніж він прибув до кінцевого пункту призначення YMCA Youth and Teen Development Center в Атланті, штат Джорджія. Усі випробування від створення до доставки висвітлені у відео Піка.

See also  AMD Ryzen 5800X3D перевершує Core i9-12900KS у перших ігрових тестах

Що стосується справжніх невеликих консолей Xbox, то Xbox Series X і Xbox Series S наразі доступні за 499 і 299 доларів США відповідно, якщо ви можете знайти будь-яку з них в наявності в будь-якому місці. Ви можете переглянути всі наші попередні висвітлення Xbox прямо тут.

Що ви думаєте про гігантську Xbox Series X від Pick? Чи хотіли б ви самі грати на гігантській консолі Xbox Series X? Повідомте нам про це в коментарях або не соромтеся зв’язатися зі мною прямо в Twitter за адресою @rollinbishop щоб говорити про все ігри!

[H/T Wccftech]