Трансферні новини в прямому ефірі: останні новини про Арсенал, МЮ, Ліверпуль, Ромелу Лукаку та багато іншого

Виконавчий директор донецького «Шахтаря» Сергій Палкін звинуватив футбольних агентів у прагненні використати війну в Україні і заявив, що рішення ФІФА цього тижня послабило переговорну позицію українських клубів, які намагаються залучити життєво важливі кошти шляхом продажу іноземних гравців.

Український клуб сподівається домовитися про продаж кількох зарубіжних гравців, зареєстрованих у їхньому клубі через триваючу війну в країні, але положення ФІФА послаблює їх руку на ринку. Українську національну кампанію було призупинено у лютому після початку війни, але тривають дискусії щодо відновлення ліги у серпні, хоча місце розташування залишається невизначеним.

У період з початку війни в лютому до кінця сезону ФІФА ввела тимчасові правила, які дозволяли іноземним гравцям, зареєстрованим в українських клубах, грати в інших місцях. Рішення ФІФА цього тижня продовжило цей термін ще на один рік, оскільки заява ФІФА у вівторок показала, що іноземні гравці та тренери, які мають контракти з українськими клубами, мають право призупинити свої контракти до 30 червня 2023 року через триваючу війну.

Натисніть тут, щоб прочитати повну історію.

(Фото: Getty Images)

See also  Оновлення в реальному часі: останні новини про Бориса Джонсона та уряд Великобританії