PSP Game Super Stardust Portable приєднується до PS Plus Premium

Super Stardust Portable PSP PS Plus

PS Plus Extra і PS Plus Premium запущено сьогодні в Європі, Австралії та Новій Зеландії, а останній випуск приніс із собою нову гру для найвищого рівня сервісу. До списку додано назву для PSP Super Stardust Portable Усі ігри PS Plus як класичний цифровий пікап. Він отримав звичайні оновлення для PS5, PS4 з функціями швидкого збереження та перемотування, різноманітні відеофільтри та рендеринг.

Ціна не прив’язана до PS Store список на момент написання, тому наразі він доступний лише через PS Plus Premium ярус. Сайти відстеження трофеїв, як-от Exophase і PSN Profiles, також ще не вловили подиху до списку трофеїв.

«Захистіть п’ять вразливих планет від наступної небезпеки, коли ви вибухаєте в маніакальній стрілянині», — пояснюється у списку PS Store. «Виберіть весь космічний флот у двох захоплюючих режимах гри: Аркада та Планета». Вперше випущена на PSP у листопаді 2008 року, Super Stardust Portable є версією Super Stardust HD для доступу на ходу.

З рейтингом Metacritic 69, це аж ніяк не найкращий запис у серії. Хоча, оскільки Super Stardust HD — це гра для PS3, яку можна транслювати лише через PS Plus Premium, ця портативна версія дійсно дає можливість пограти у франшизу на PS5 та PS4. Ви будете так робити? Захистіть планету в коментарях нижче.

See also  Easily The Best Pad For PC And Xbox Gaming