Біткойн ще не опустився на дно в порівнянні з ведмежим ринком 2018 року: аналіз

За останні 14 днів ціна біткойна втратила понад 30% своєї вартості. Більше того, криптовалюта впала нижче 20 тис. доларів – попередній рекорд, який був досягнутий протягом циклу 2017 року.

Це перший випадок в історії криптовалюти, коли вона опускається нижче історично високого рівня, досягнутого під час попереднього бичачого циклу. Величезне падіння, безперервний тиск продажів і переважно негативні настрої ринку змусили багатьох вважати, що BTC наближається.

Однак популярний трейдер зробив історичний аналіз, згідно з яким найгірше може ще не закінчитись.

  • Популярний криптовалютний трейдер і аналітик начальник крипто Твіттер порівняв поточне падіння з тим у 2018 році.

Підтримка в $30 тис. була дуже схожа на підтримку $6 тис. у 2018 році. Як тільки вона зламалася, почалася фаза капітуляції, але якщо ми порівняємо обидві, ми бачимо, що вона ще не закінчена.

Ставки фінансування також підтверджують це.

img1_btcchart_comparison_twitter
Джерело: Twitter
  • Наведений вище графік демонструє приховану ведмежу дивергенцію.
  • Це популярна технічна модель, яка має місце, коли ціна досягає нижчого максимуму, якщо осцилятор робить більш високий максимум. Зазвичай це відбувається під час низхідних тенденцій і говорить про те, що ціни ось-ось впадуть у продовження спадного трену.
  • У той же час індекс страху і жадібності до криптовалют зріс до 11 пунктів за останні кілька днів після незначного відновлення, під час якого BTC зміг повернути 20 тисяч доларів після падіння нижче цього показника.
  • Однак це все ще територія «Екстремального страху».
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ (Спонсорська)

Binance безкоштовно $100 (ексклюзив): скористайтеся цим посиланням, щоб зареєструватися та отримати $100 безкоштовно та знижку 10% на Binance Futures за перший місяць (терміни).

Спеціальна пропозиція PrimeXBT: скористайтеся цим посиланням, щоб зареєструватися та ввести код POTATO50, щоб отримати до 7000 доларів США на свої депозити.

See also  EXCLUSIVE: Crypto Holders Are Shifting From Bitcoin To Dogecoin And Shiba Inu, Exchange Executive Says