Перші огляди JugJugg Jeeyo: Неха Дхупіа називає це «все чудовим і смішним», каже «Каран Джохар змінює правила гри»

Знаменитості Боллівуду відвідали спеціальний показ JugJugg Jeeyo нещодавно в Мумбаї, і поставили фільму високу оцінку. У головних ролях: Варун Дхаван, Кіара Адвані, Аніл Капур і Ніту Капур, а також дві пари різних поколінь, які перебувають на межі розлучення.

Каран Джохар зайшов в Instagram і поділився кількома реакціями знаменитостей на фільм, від актора Нехи Дхупіа, режисерів Сіддхарт Малхотри та Шаран Шарма. Неха написала: «Є щось у тому, щоб подивитися чудовий фільм перед виходом у прокат, оскільки це один, ви можете поділитися, який це насправді чудовий фільм. Juggjugg Jeeyo — це все чудово, весело та розважально. Кожен з них, Варун Дхаван, Кіара Адвані, Аніл Капур і Ніту Капур, всі такі хороші», — закінчила вона пост, назвавши КДжо «змінником гри».

Перші огляди JugJugg Jeeyo: Неха Дхупіа називає це «все чудовим і смішним», каже «Каран Джохар змінює правила гри» Знаменитості Боллівуду відвідали спеціальний показ JugJugg Jeeyo нещодавно в Мумбаї, і поставили фільму високу оцінку. У головних ролях: Варун Дхаван, Кіара Адвані, Аніл Капур і Ніту Капур, а також дві пари різних поколінь, які перебувають на межі розлучення. - Maxpapers

Гунджан Саксена: Режисер фільму «Дівчина Каргіл» Шаран Шарма написав: «Гумор, драма, проникливість. У JJJ є все. Знімаю капелюхи перед Раджем Мехтою за створення такого чудового фільму. Повний аніматор для всіх. Вітаю всю команду». Сіддхарт Малхотра писав, що Варун Дхаван «вбив його» в комедії і що Кіара Адвані є «босом на катку». Він також високо оцінив витонченість Ніту Капура і назвав Аніла Капура «вічною рок-зіркою».

Слід зазначити, що кожен із цих трьох раніше працював з Караном.

З огляду на те, що у Боллівуду була досить суха смуга в прокаті, є надія, що JugJugg Jeeyo піде по стопах Bhool Bhulaiyaa 2 і стане хітом. В інтерв’ю PTI режисер Радж Мехта сказав, що тьмяне виконання фільмів на хінді «додало нервозності». Він сказав: «Щотижня з’являються нові теорії про те, які фільми будуть працювати, а які ні. Хтось каже, що це тенденція великих фільмів, хтось каже, що це не зовсім так. Є багато невизначеності, я думаю, що ніхто не знає, що буде працювати. Це додає тривоги? Абсолютно.

See also  Milwaukee Bucks cancel Game 7 watch party in Deer District following Friday night shootings

«Тому що ви ніколи не можете бути впевнені, що зняли фільм, який буде вдалим. Це мій другий фільм, я слідкую за успішним дебютом, тож цей тиск також є. Але часи такі, що не знаєш, що вийде», – сказав Мехта. Режисер дебютував у фільмі Good Newwz.

Jugjugg Jeeyo вийде 24 червня.