Hublot починає приймати біткойни та інші криптовалютні платежі

Годинники Hublot тепер можна придбати за криптовалюту. Швейцарський виробник годинників Hublot випустив свій новий обмежений випуск розкішних годинників, який отримав назву «Big Bang Unico Grey». Оплата може відбуватися через криптовалютну платіжну платформу BitPay.

Всього 200 таких годин були доступні виключно на платформі Hublot. Багато таких розкішних брендів зараз прийняли та прийняли криптовалютні платежі.

Незважаючи на загальне падіння ринку криптовалют, ці бренди досить позитивно ставляться до прийняття біткойн як варіанту оплати.

Нещодавно Tag Heuer, Gucci і Balenciaga почали приймати криптовалютні платежі. Деякі люксові бренди також перебувають на обмеженій фазі тестування криптоплатежів.

Платіжні посередники, такі як BitPay, відомий постачальник криптовалютної інфраструктури, допомагають цим компаніям увійти в криптовалютний простір.

Що ще краще, компаніям не потрібно мати технічні знання про галузь, щоб почати приймати біткойн або іншу криптовалюту як форму оплати.

Клієнти можуть придбати ці годинники за допомогою Crypto лише на веб-сайті Hublot в США

Ціна цього обмеженого випуску годинника Big Bang Unico Grey становить близько 27 200 євро. Це означає, що в Сполучених Штатах один годинник буде доступний за 22 000 доларів. На даний момент вартість біткойна становить 20 400 доларів.

Щоб придбати один із цих годинників, потрібно заплатити трохи більше 1 BTC, залежно від ціни цифрового активу на даний момент. Розкішний годинникар Hublot був заснований у 1980 році Карло Крокко. Ця компанія належить французькій корпорації люкс-класу LVMH.

LVMH — це конгломерат предметів розкоші, який придбав Hublot у 2008 році. LVMH також володіє іншим брендом годинників класу люкс Tag Heuer. Було лише питанням часу, коли Hublot почне приймати цифрову валюту в якості оплати, враховуючи, що Tag Heuer нещодавно зробив те ж саме.

See also  Обраний президент Колумбії прихильник біткойнів

Пов’язане читання | Тепер ви можете заплатити в Crypto і купити годинник Tag Heuer онлайн

Бренди годинників класу люкс та їхні плани вийти в простір Web3

Як згадувалося вище, LVMH має Tag Heuer у своєму портфоліо брендів годинників класу люкс. У тому ж ключі Hublot також почав приймати платежі за цифрові активи.

Tag Heuer нещодавно додав оплату в цифровій валюті в партнерстві з BitPay. Бренд прийматиме загалом 12 криптовалют, включаючи Bitcoin, Ethereum і навіть Dogecoin. Крім цього, бренд також вирішив приймати оплату з інших стейблкоін, прив’язаних до долара.

Tag Heuer раніше згадував про свої плани проникнення в простір Web3. Це означало, що це станеться з більш широким впровадженням технології блокчейну, яка також включала Non-Fungible Tokens. Це почнеться з прийняття платежів у цифровій валюті.

Tag Heuer дотримувався свого слова. Тепер навіть Hublot почав йти тим же шляхом, охоплюючи платежі в цифровій валюті. Tag Heuer також представив абсолютно нову функцію, яка стосується NFT. Він включив функцію спеціально для розумного годинника, яка дозволить користувачам відображати свою колекцію NFT на своїх годинниках.

Пов’язане читання | Tag Heuer запустив нову функцію, NFT дисплей на годиннику

Крипто
Ціна біткойна на чотиригодинному графіку склала 20 000 доларів | Джерело: BTCUSD на TradingView
Featured image from Hublot, chart from TradingView.com