PlayStation Plus Deluxe проти Xbox Game Pass Ultimate

Нова PlayStation Plus тепер доступна в Австралії, і ми можемо підтвердити, що японський список ігор точний, до яких ми матимемо доступ.

Хоча на веб-сайті PlayStation є вичерпний список ігор, доступних у службі, ви, ймовірно, побачите багато зірочок біля багатьох ігор.

Якщо ви подивитеся на нижню частину екрана, ви побачите: «Доступність ігор залежить від країни/регіону. Будь ласка, перевірте концентратор PlayStation Plus на своїй консолі, щоб побачити повний список ігор, доступних у вашій країні/регіоні».

Правильно, БАГАТО з цих ігор насправді може бути недоступним у вашому регіоні, тому єдиний спосіб побачити фактичний список доступних ігор – це перевірити концентратор PlayStation Plus на вашій консолі PlayStation.

Однак, якщо у вас немає консолі наготові, не бійтеся! Іншим варіантом є використання програми PS на вашому смартфоні, що є зручнішим способом перегляду списку. Так ось що я зробив!

Гаразд, скільки ігор на PlayStation Plus Deluxe?

Загалом Австралія має доступ до 355 ігор як частина загального каталогу Ігор, і 85 ігор у складі Каталогу класики. Якщо додати цих поганих хлопців разом, то це 440 ігор доступний на рівні Deluxe PlayStation Plus.

Для порівняння, платиновий рівень США отримує «понад 800 ігор“, повідомляє ArsTechnica. Багато упущень пов’язані з тим, що ігри для PlayStation 3 доступні лише для потокової передачі, а в Австралії ще немає потокової передачі ігор PlayStation.

З огляду на це, Каталог ігор, доступний для учасників рівнів Extra та Deluxe, досить великий! Якщо ви очікували широкої пропозиції старих ігор, ви можете бути розчаровані.

З іншого боку, якщо ви зацікавлені в наздогнанні БАГАТО ігор для PlayStation 4 і деяких ігор для PlayStation 5, це чудово!

See also  Найкращі ігри FPS на PS5

Як не дивно, це насправді… більше відповідає Xbox Game Pass.

Почекай секунду, я думав, ти сказав…

Хоча раніше я говорив, що це просто зовсім інший тип послуг, оскільки це більше симулятор ностальгії, менша пропозиція старих ігор PlayStation у порівнянні зі списком нових ігор BEEG змушує мене переглянути. Приємно вміти визнавати, коли ти не правий!

Як би я тоді порівняв ці два? Вони… насправді майже те саме. Вони діляться кількома пропозиціями, наприклад Hollow Knight, Overcooked 2, і Слайм Ранчера потім мають власні ексклюзиви з поточних і минулих епох.

Згідно з веб-сайтом Xbox, Xbox Game Pass Ultimate має 467 ігор на даний момент в пропозиції. Як згадувалося раніше, PlayStation Plus Deluxe має 440 ігор на даний момент в пропозиції.

PlayStation має каталог Classics, а Xbox має вибір ігор OG Xbox і Xbox 360, а також вибір з Рідкісний повтор. Це те саме, але інше.

Зрештою, вибір між PlayStation Plus Deluxe і Xbox Game Pass Ultimate зводиться до того самого вибору, який ви зробили б, вибираючи базову консоль, наприклад «які ігри є ексклюзивними для кожної консолі?» і “яку консоль я використовую більше?”

Я справді маю на увазі це в найкращий і найшанобливіший спосіб як для Microsoft, так і для Sony, коли кажу це:

PlayStation Plus Deluxe проти Xbox Game Pass Ultimate
Зображення: NBC