Що сталося в середу в новинах драфта НБА

Це час, коли чутки, припущення та відверта брехня насичують повітря НБА. У нас кидаються сумнозвісні димові завіси, щоб відштовхнути людей від запахів відбору проектів і транзакцій. Шпигунство вишукане, і це те, що варто відзначити.

Буде принаймні один обмін або вибір (або обидва!) на драфті вдень/ніч, що шокує баскетбольний світ і відкидає все за межі своєї осі, оскільки люди зрозуміють, що це означає для ландшафту НБА.

На початку проекту я бачу, що люди постійно задають питання. Фанати, ЗМІ, керівники, гравці, агенти, усі. Я думав, що спробую відповісти на деякі з питань, які мені задають найчастіше, я чую, що запитують найчастіше, і ті, які я найчастіше чув у процесі збору інформації до великої ночі четверга.

Для деяких інших матеріалів для читання Сем Вецені щойно опублікував свій останній імітаційний проект, а також у нас є мій імітаційний проект з понеділка, щоб ознайомитися, на додаток до нашого Посібника з драфту НБА 2022 року.

Ось п’ять великих запитань і бонусне псевдозапитання для проекту 2022 року. Ми також зануримося в те, що я люблю називати «Scuttlebutt SZN» для всіх майбутніх угод і підписань/переслідувань вільних агентів, які розповсюджуються в лізі.

Ми спробуємо розібратися, що насправді, а що може бути приманкою.

See also  Live Updates: Elections News and Analysis