Стійкість DeFi під час уповільнення ринку; Біткойн впав близько 20 тисяч доларів

Додатки DeFi уникли будь-яких масових ліквідацій у мережі, сюрпризів або збоїв у розумних контрактах, навіть якщо криптовалютні ринки втратили вартість.

Доброго ранку. Ось що відбувається:

Ціни: Біткойн втрачає свій відскок, опускаючись нижче 20 000 доларів, перш ніж відновити позиції; інші великі криптовалюти падіння.

Статистика: DeFi тримає голову піднятою в нинішньому крипто-вихрі.

Ціни

біткойн (BTC): 20 079 доларів США -2,3%

ефір (ETH): 1057 дол. США -5,6%

Найбільші виграші

АктивТікерПовертаєСектор ДАКС
БагатокутникMATIC+7,8%Платформа смарт-контрактів
КосмосАТОМ+1,9%Платформа смарт-контрактів

Найбільші невдахи

АктивТікерПовертаєСектор ДАКС
Шиба ІнуШІБ−7,9%Валюта
EthereumETH−6,9%Платформа смарт-контрактів
DogecoinDOGE−6,4%Валюта

Біткойн втрачає свій відскок

Так багато про хороші речі.

У середу біткойн завершив триденне зростання цін, опустившись нижче порогу в 20 000 доларів, який він перевищив двома днями раніше, перш ніж відновити це місце пізніше вдень.

Найбільша криптовалюта за ринковою капіталізацією нещодавно торгувалася на рівні близько 20 100 доларів США, що на 2% менше за останні 24 години. Зниження відбулося лише через два дні після того, як біткойн зріс 21 000 доларів, оскільки інвестори налетіли після падіння у вихідні дні та на тлі короткого затишшя в криптовалютних катаклізмах, які вразили галузь останніми тижнями.

Ефір, другий за величиною криптовалюта за ринковою капіталізацією, нещодавно змінив ціну приблизно на 1050 доларів США, що на 5% менше за останні 24 години. Інші великі криптовалюти опинилися в мінусі, оскільки проблемна платформа криптокредитування Celsius (CEL) знизилася на цілих 20%, а WAVES – на 13%.

See also  Bitcoin daily chart alert - Bears restart price downtrend - Apr. 26

Інвестори знову ухилялися від ризикованих активів, переварюючи останні зауваження голови Федеральної резервної системи Джерома Пауелла про інфляцію, який засвідчив банківському комітету Сенату, що США не можуть запобігти рецесії, оскільки ФРС продовжує свою поточну монетарну пристрасть. В окремих коментарях генеральний директор Deutsche Bank і аналітики Citigroup спрогнозували 50% ймовірність рецесії. Критики ФРС стверджують, що банк занадто довго чекав, щоб підвищити процентні ставки, що змусило його вжити жорстких заходів, які, ймовірно, спровокують економічне скорочення.

«Було б краще, якби ФРС серйозно сприйняла «перехідну» інфляцію на початку цього року, а не применшувала її, — написав Марк Лурі, генеральний директор постачальника крипто-програм Shipyard Software. — Але на даний момент ФРС робить правильні речі. шляхом підвищення процентних ставок – інфляція є ворогом суспільства №1».

«Негативною стороною є те, що зараз занадто пізно робити це безболісно, ​​і Пауелл, швидше за все, знову применшує ризик рецесії. Він, ймовірно, вже тут. Це погано пророкує криптовалюту в короткостроковій перспективі. Інвестори, які, можливо, купили падіння BTC раніше в тиждень, можливо, усвідомлює, що швидкого відновлення не буде, що призведе до повільного падіння сьогодні до 20 тисяч доларів».

У середу новини про криптовалюту були більш тонкими, ніж протягом останніх місяців, коли щоденний барабанний стук невдач і міні-криз вплинув на ціни. З іншого боку, монетарний орган Сінгапуру (MAS) надав принципові ліцензії на оплату цифровими токенами криптобіржі Crypto.com та двом іншим компаніям. Ліцензії дозволять трьом компаніям пропонувати послуги в країні, яка в останні місяці посилила контроль над криптоактивами.

Пізніше в той же день Джон Канліфф, заступник керуючого фінансовою стабільністю Банку Англії, виступив на конференції Point Zero в Цюріху, сказавши, що здатність криптотехнологій усувати посередників у фінансовій торгівлі не повинна призводити до вид дефіциту ризику, який спричинив фінансовий крах у 2008 році. Канліфф висловив віру в криптовалюту, заявивши, що ця технологія переживе поточну нестабільність, так само, як Інтернет-економіка зрештою подолала крах дот-комів у 2001 році. Його коментарі прозвучали трохи більше ніж через тиждень після того, як губернатор Банку Англії Ендрю Бейлі повторив свою позицію, що криптовалюти «не мають внутрішньої цінність».

See also  This millennial invested in Bitcoin and isn't deterred by the recent crash

В іншому місці австралійський майнер біткойнів Iris Energy (IRIS) збільшив оцінку хешрейту до 4,3 екзахеш/секунду (EH/s) за рік.

Акції Voyager Digital (VOYG) впали більш ніж на 60% після того, як криптовалютний брокер розкрив свою схильність до хедж-фонду Three Arrows Capital (3AC) і заявив, що може видати “повідомлення про дефолт” криптофонду, якщо він не надасть позику. погашення. Власність Voyager до 3AC складається з 15 250 біткоїнів (370 мільйонів доларів) і 350 мільйонів доларів США, йдеться у заяві компанії в середу.

Акції криптовалютної біржі Coinbase, які зазнали багатомісячних побоїв під час криптовалютного краху, впали майже на 10%, закрившись трохи менше ніж 52 долари, близько до свого найнижчого рівня за всю історію.

Тим не менш, Лурі з Shipyard Software оптимістично сказав, що недавній крипто-спад був ознакою дозрівання криптовалют.

«Чим чутливіший він до макроумов, тим більше доказів того, що він сприймається серйозно як частина класу активів професійно збалансованого портфеля», — сказав він. «Це позитивний знак у довгостроковій перспективі».

ринки

S&P 500: 3,759 -0,1%

DJIA: 30 483 -0,1%

Nasdaq: 11 053 -0,1%

Золото: 1838 доларів США +0,3%