Circus Electrique — найтемніше підземелля з клоунами та вогнебритами для PS5, PS4

Угорський розробник Zen Studios, можливо, найбільш відомий своїми симуляторами пінболу, але він завжди експериментує з іншими жанрами, як-от CastleStorm і KickBeat. Circus Electrique не зовсім намагається приховати свій вплив Darkest Dungeon, але це виглядає як цікавий розворот стратегічної RPG Red Hook.

Тут є над чим подумати, і ми вважаємо, що трейлер добре розбиває все. Ви повинні враховувати свої класи – силачі, дихачі вогню, клоуни тощо – а також їхнє положення в бою. Тоді вам потрібно врахувати такі деталі, як їхній моральний дух, щоб вони не віхали всіма своїми атаками. І, на додаток до всього цього, у вас ще є цирк для ведення!

Це одна з тих ігор, які можуть викликати головний біль з великою кількістю деталей і статистичних даних, які потрібно враховувати, але, очевидно, успіх буде дуже корисним в результаті. Хоча в кінцевому підсумку це здається цілком похідним від Darkest Dungeon, нам дуже подобається зовнішній вигляд усіх різних класів, а також фон Лондона. Один для перегляду, напевно!

See also  GeForce Now Brings Fortnite Mobile Back to Apple iOS – Research Snipers