Ціни на газ можуть знизитися, але це ще не всі хороші новини

Є хороші та погані новини щодо цін на газ. Хороші новини: може бути деяке зниження ціни. Погана новина: це тому, що трейдери роблять ставку на рецесію.
Простіше кажучи, є два способи знизити ціни: збільшити пропозицію або зменшити попит. Перший є дорогим і складним. Останнє трапляється, коли споживачі починають відступати, оскільки ціни виросли занадто сильно, а індивідуальні бюджети напружені. Схоже, саме це і сталося цієї весни, коли американці спостерігали, як ціни на газ піднялися вище 5 доларів за галон, а загальна інфляція максимальна за чотири десятиліття.

Хоча це може означати полегшення на паливному насосі, це також може сигналізувати про інший вид економічного болю на горизонті.

«Сьогодні вранці ринкові дії пов’язані з проблемами рецесії», – написав Пітер Буквар, головний інвестиційний директор Bleakley Advisory Group. Він оцінив шанси на рецесію цього року на рівні 99%, тому що «ніщо не є 100%».

Ціни на нафту 8 червня піднялися до 122,11 долара, найвищого рівня з березня і приблизно на долар нижче найвищого рівня з 2008 року.

Всього за два тижні після цього сплеску ціни на нафту впали на 16%. Чому? Це знову інфляція, і кампанія Федеральної резервної системи для боротьби з нею.

Страхи рецесії

Згідно з ретельним опитуванням, опублікованим 10 червня, споживчі настрої впали до рекордно низького рівня, оскільки споживачі все більше розчаровувалися високими цінами.

Того ж дня основний державний показник інфляції, індекс споживчих цін, відбувся найбільшого стрибка за останні 40 років: ціни виросли на 8,6% за 12 місяців, що закінчилися в травні. Це було вище, ніж у квітневому значенні — це не той напрямок, на який хтось сподівався.

See also  Giants news, 5/21: Jon Feliciano, Daniel Jones’ last chance, more

Ця суміш поганих новин більш-менш гарантувала, що Федеральній резервній системі доведеться підвищувати процентні ставки більш агресивно, ніж це передбачало раніше — реальність, яка сколихнула інвесторів і призвела до падіння ринків акцій.

Коли центральні банки підвищують процентні ставки, це сповільнює економічну активність, зменшуючи попит на енергію, що знижує ціни на газ (хоча й повільно).

Протягом вихідних американські водії отримали дуже невеликий збій у цінах, оскільки середній показник AAA за галон неетилованого газу впав трохи нижче позначки в 5 доларів після того, як минулого тижня досягнув максимуму в 5,02 доларів за галон. Відтоді ця ціна знижувалася на частку пенні щодня.

У середу ціни на нафту продовжували падати навіть після того, як адміністрація Байдена заявила, що закликатиме законодавців призупинити федеральний податок на газ у розмірі 18,4 цента за галон, щоб знизити ціни на спеку. бичачий попит.

Нафта Brent, міжнародний еталон, у середу впала на 4% до майже 109 доларів за барель. Нафта West Texas Intermediate, стандарт США, впала на 4,5% до $104 за барель.

Ціни на газ падають набагато повільніше, ніж зростають, підтверджуючи приказку, що ціни зростають, як ракета, і падають, як пір’я. За два місяці, що передували рекорду минулого тижня, середня ціна AAA зросла в 58 разів за 60 днів, додавши до середньої ціни по країні 94 центи. Це стабільне зростання майже на 2 центи на день, у порівнянні з менш ніж на пенні в день, коли ціна впала з вівторка.

— CNN Business Кріс Ісідор зробив внесок у цю статтю.

Вам подобається Nightcap? зареєструватися і ви отримуватимете все це, а також деякі інші кумедні речі, які нам сподобалися в Інтернеті, щовечора на свою скриньку. (Добре, більшість ночей — ми віримо в чотириденний тиждень.)