Фінансовий огляд чисельної гри через Альбанезе не вдається, оскільки Mercury друкує «Tassie Shocker» | Аманда Мід

THEНічого, на що виборці повинні звернути увагу, орієнтуючись на висвітлення виборчих ЗМІ, — це надійність опитувань і фокус-груп за заголовками. Завжди читайте дрібний шрифт. І Hobart Mercury, і Australian Financial Review цього тижня заявили на своїх перших сторінках, що Ентоні Олбанезе майже не відомий виборцям.

Фінансовий щоденник Nine очолив свою газету на Великодні вихідні з ексклюзивною статтею «Краще диявола, якого ти знаєш»: нерішучі схиляються до прем’єр-міністра, а всередині кажуть, що Альбо «був погано визначений у свідомості учасників», і «жодна з груп не могла визначити жодної з його сильних сторін ”.

Раніше цього тижня таблоїд News Corp запитав «Альбо Хто?» на першій сторінці, всередині друга історія із запитанням «Хто Ентоні?».

Політичний редактор AFR Філіп Курі сказав, що виборці, які не визначилися, «схиляються до Скотта Моррісона, вважаючи, що він є найменш поганим варіантом на виборах 21 травня», і «більшість із них кажуть, що готові затримати ніс і дати уряд знову йде”.

З огляду на вибір двох лідерів, які не визначилися, виборці, які не визначилися, здається, схильні залишатися з дияволом, якого вони знають. https://t.co/VojAVtf3Zn

— Фінансовий огляд (@FinancialReview) 13 квітня 2022 року

«Дослідження фокус-груп, проведене виключно для The Australian Financial Review, показує, що погляди на пана Моррісона є значною мірою, але не зовсім негативними, але лідера лейбористів Ентоні Олбанезе вважають нудним, незацікавленим, не надихаючим і занадто негативним», – сказав Курі.

Читачам повідомили, що дослідження було засноване на дискусіях, проведених Ipsos, дослідницькою фірмою, яка проаналізувала дві групи виборців, обраних як від лібералів, так і від лейбористів.

AFR цитує дослідника Ipsos Дона Пола, який сказав, що не можна зробити остаточних висновків лише з двох груп: «вибори можуть бути ближче, ніж припускають опитування».

Але читачам не сказали, що в групових дискусіях було лише п’ять учасників. Нищівні для лідера опозиції висновки ґрунтувалися лише на 10 виборцях.

Ipsos повідомила Weekly Beast, що групові дискусії взяли по п’ять учасників – п’ять у Сіднеї та п’ять у Мельбурні. Фінансовий огляд базував не одну, а дві історії на цих 10 виборцях, які не визначилися.

Тим часом історія Mercury з підзаголовком «Tassie Shocker» стверджує, що чверть виборців не знають імені Альбо на основі опитування «50 людей навмання».

«Це деякі з висновків опитування, проведеного 3 квітня The Mercury у місті Пінгвін на північному західному узбережжі з населенням близько 8000 осіб, яке протягом останніх семи федеральних виборів зламало шлях партії, яка пішла на сформувати уряд», – сказав Меркурій.

Видалити звернення до продажу

Ведуча 7.30 Лі Сейлз стала третьою високопоставленою ведучою ABC, яка покинула Twitter. Продажі видалили її профіль у Твіттері цього тижня через кілька місяців після того, як вона написала про шкоду «безперервного, особистого, часто мерзенного, часто безтурботного та регулярно заснованого на вигадках», яку вона отримала на платформі.

Продажі пішли по стопах співведучої програми News Breakfast Лізи Міллар, яка деактивувала свій обліковий запис у Твіттері після того, як зазнала щоденних зловживань щодо її стилю інтерв’ю в шоу на сніданок.

Раніше колишній ведучий Q+A Хеміш Макдональд сказав, що однією з причин, чому він залишив ABC, була образа, яку він отримав, коли брав участь у програмі.

Продажі повідомили Weekly Beast, що не було жодних причин для її рішення, хоча вибори були особливо поганим часом у Twitter.

«Я щойно виявив, що з роками використовую його все рідше і рідше, і з минулого досвіду я знаю, що виборчі кампанії привертають увагу до гіперпартійних зловживань і знущань», — сказав Сейлз Weekly Beast.

«Тому я подумав, що зараз найкращий час для дезактивації. Жодного конкретного інциденту, що досить смішно, після багатьох безглуздих нагромаджувань. Я погоджуюся з усіма думками, висловленими Діном Баке в цьому електронному листі, надісланому співробітникам NYT щодо того, чому вони більше не вважають Twitter корисним».

SMH вибухає Моррісон

Після тижня, в якому переважали хлипкі опитування та запитання, Sydney Morning Herald підняла планку, вибравши Страсну п’ятницю, щоб зосередитися на порушеній передвиборчій обіцянці Скотта Моррісона.

«Коли на останніх виборах він сказав виборцям, що створить федеральну антикорупційну комісію, прем’єр-міністр зобов’язався внести пропозицію до парламенту та боротися за її ухвалення», – йдеться у рідкісній передовій статті на першій сторінці «Геральд». «Він не має. Це порушена обіцянка.

«Нездатність Моррісона навіть спробувати прийняти закон про комісію доброчесності – це не просто невиконана обіцянка. Це викликає серйозні запитання щодо його розуміння прозорості та чесності в уряді».

У той час як питання Альбо, яке цікавить Альбо, поклало початок жахливому початку кампанії за лейбористів, запитання лідера Зелених Адама Бандта в Національному прес-клубі мало протилежний ефект.

Відповідь Бендта «Google it mate», яка, мабуть, є одним із найпозитивніших висвітлення виборчої кампанії у Зелених, коли репортер Financial Review Рон Мізен запитав його, яким є поточний індекс цін на заробітну плату, стала вірусною.

«Вибори мають бути про змагання ідей», – сказав Бандт.

«Політика має бути спрямована на досягнення зірок і пропонування кращого суспільства. Натомість ставлять такі запитання: «чи можете ви розповісти нам цю конкретну статистику» або «чи можете ви розповісти нам цю конкретну статистику?»

Цей момент вже увічнив австралійський графік у футболці, кухлі та бавовняній сумці.

Отримання фізичної

Ендрю Болт на Sky News Australia мав унікальний спосіб оцінити роботу лідера опозиції цього тижня. Він привів «експерта з мови тіла» доктора Луїзу Малер, яка вивчала відео Альбо і заявила, що у нього «всі ознаки тривожності щодо продуктивності» на основі того, як він рухав руками та стискав щелепу.

«Це нелегко вирішити, і на даний момент він потрапить у негативну спіраль у своїх думках, яку буде дуже важко подолати з таким тиском кампанії», – сказав Малер Болту.

Болт і Малер також погодилися з тим, що поява з кандидатом від лейбористів Деніелем Репачолі була помилкою, оскільки це зробило лідера лейбористів схожим на «кандидата, що скорочується».

Частка Ліона в ABC

Коли керуючий директор ABC Девід Андерсон обрав Джастіна Стівенса директором новин ABC, довелося шукати нову роботу для поточного боса Джона Лайонса, якого не помічали на вищій посаді.

Раніше Лайон керував поточними справами, і Стівенс, виконавчий продюсер фільму 7.30, доповідав йому, а також EPs Australian Story, Four Corners, Q+A, Insiders, Foreign Correspondent та група розслідувань.

За новою структурою ролі помінялися. 60-річний Лайонс тепер повідомив Стівенсу, 37 років.

Джон Лайонс, який був призначений на новостворену роль редактора глобальних питань, повернеться в дорогу в червні.
Джон Лайонс, який був призначений на новостворену роль редактора глобальних питань ABC. Фото: Фото надано ABC

Стівенсу знадобилося всього два тижні, щоб знайти рішення, призначивши Лайонса на новостворену посаду редактора глобальних питань, завдяки чому він повернеться до репортажу на аналогічній посаді, яку колись займав головний міжнародний кореспондент Філіп Вільямс, який пішов у відставку в квітні минулого року.

Ліонс був іноземним кореспондентом у Вашингтоні, Нью-Йорку та Єрусалимі.

Звичайно, зараз є невелика проблема з виконанням ролі Ліона, коли він повернеться на дорогу в червні.

Очевидним вибором був би Джо Пуччіні, який керує командою розслідувань ABC. Хоча громадськості вона відносно невідома. вона має зоряну репутацію в тітоньці.

Минулого тижня з’явилася реклама нового EP Four Corners, а оголошення про позицію Стівенса о 7.30 ще не опубліковано.

Ліон стане додатковим органом у команді кореспондентів ABC, які працюють у Бангкоку, Бейруті, Стамбулі, Джакарті, Єрусалимі, Лондоні, Нью-Делі, Порт-Морсбі, Тайбеї, Токіо та Вашингтоні.

«Міжнародне звітування є однією з основних послуг, які ABC надає нашій аудиторії», – сказав Стівенс. «Наші кореспонденти розуміють ключові закордонні події та проблеми з австралійської точки зору та аналізують, як вони впливають на нас вдома».

See also  Games Inbox: Are the Xbox Series X stock issues finally over?