Bitcoin 2022 був революційним – Журнал Bitcoin: новини, статті, графіки та посібники про біткойн

За час з минулого року Bitcoin 2021 ми бачили, як світ змінився в багатьох відношеннях, що, якби ми перерахували їх тут, я впевнений, що ми могли б дати Гладстайну або Брідлаву спробувати свої гроші на тривалість читання. на самоті. Навряд чи щось може настільки точно описати те, що відбувається у світі, як назвати це «фазовим переходом». Я повністю впевнений, що ми переживаємо гуркіт перехідного стану біткойн.

Підтвердженням став Bitcoin 2022.

Прибути в міжнародний аеропорт Майамі і побачити рекламу всіх речей біткойн навколо (здавалося б) на кожному кутку було достатньо, щоб дійсно передати шок і страх додому — хвилювання було справжнім. Потрапивши до свого тимчасового місця проживання на Саут-Біч, я відправився на коротку розвідку (він же пішов навколо, щоб знайти кавові місця). Навіть за кілька днів до офіційного відкриття урочистостей я чув розмови, розкидані по всій території, зосереджені на біткойнах, і так, також багато «крипто» проектів — справа в тому, що Vice City, або, принаймні, South Beach, був повністю поглинений революцією, що біткойн був авангардом протягом останніх 13 років.

Але чого не слід скидати з рахунків чи втрачати, так це природа цієї революції; наслідки того, що впало, і спосіб, яким був проведений Bitcoin 2022.

Це все було любов і весело. Не для захоплення технології збільшення числа (NgU) чи повалення уряду, а для конгрегації наших улюблених онлайн-персон, до яких ми беззастережно приклеєні. Більше того, не було жодного публічного видовища навколо осіб, які приїжджали (принаймні, наскільки я особисто помітив). Те, що я спостерігав, — це належне відчуття нормальності, відсутність п’єдесталізації. Не було червоної доріжки, на якій вітали заможних людей, не було папараці — саме так, як має бути.

See also  Vitalik Buterin Muses On Crypto-Skeptic Letter 

День до

Один плебс подорожує найбільшою подією біткойн усіх часів, знаходячи сигнал і пульс революції, що триває.

“День до”

Напередодні Дня промисловості я використав час у Саут-Біч, щоб зустрітися з деякими з моїх улюблених людей Журнал Bitcoin поки вони зібралися перед довгим днем ​​зустрічей і підготовки до подій.

Я впевнений, що для тих, хто найбільше цікавився святкуванням, це звучить не так багато, але дозвольте мені сказати вам, що від 24 до 36 годин до старту є найважливішими. Це ті відрізки часу, коли лідерство та підготовка дійсно починають проявлятися. І з моєї точки зору, молода команда в Журнал Bitcoin були крутими та зібраними — чудовий знак для виконання, який буде необхідним у дні заходу.

Я маю на увазі, коли я з ними зустрівся, вони всі були поховані своєю роботою! Ви можете бути впевнені, що я забезпечив здоровий відпочинок у тиші клавіатури та приглушених розмовах про логістику, маючи на увазі, як цікаво було бачити всіх в одному місці.

День промисловості

День промисловості біткойн-2022 дав можливість компаніям не тільки прибути та закріпитися за своєю присутністю протягом наступних днів хаосу та нестримної енергії, але й дозволив кільком спікерам поговорити зі своїми колегами. Єдиний недолік, який я б перерахував до Дня промисловості, полягав у тому, що загальний хаос десятків команд, які прибули, щоб отримати місце розташування, призвів до підриву енергії та азарту. Загальний консенсус, який я дійшов серед учасників галузі, полягав у тому, що весь день (загалом) був зосереджений на налаштуванні.

Один плебс подорожує найбільшою подією біткойн усіх часів, знаходячи сигнал і пульс революції, що триває.

Встановлюється основна сцена Bitcoin 2022.

Загальні прийомні дні

Тепер, що стосується вмісту, розміщеного протягом загальних днів прийому Bitcoin 2022, я просто розповім про деякі з тих, які я відвідав, оскільки хаос був на піку, хвилювання було максимальним, і моя увага була червоною на 16-20 годин кожен. день — принесе вам суміш кави, еспресо, сонячного світла і в середньому ходити 10 миль щодня.

Джефф Росс Звільнений

Також відома як панель «Макроекономічний ландшафт», одна частина сценічного контенту включала фаворитів галузі Марка Мосса, Престона Піша та Джеффів – Джеффа Бута та Джеффа Росса. Якщо ви прочитали кілька моїх статей для цього журналу або навіть просто проглянули заголовки, ви без тіні сумніву знаєте, що я був би присутнім на цій панелі.

Те, чого не дають глядачам відчути пряма трансляція та запис, так це відчуття електрики в аудиторії, поки ця Рада макросів включала один одного в відповідні теми знань.

Висновок з панелі був початий тим, що Мосс мав сказати щодо циклічності технологічного прогресу впродовж віків, у той час як Бут отримав можливість обговорити передачу мережі та події, які мають відбутися одночасно для підтримки оновлення (незалежно від того, чи бути оновленням програмного забезпечення або заміною апаратного забезпечення).

Дотримуючись цієї лінії розмови, Пиш справді підбадьорив мене, коли почав пробити діри в кожному іншому проекті «крипто» та цифрової валюти центрального банку (CBDC), який об’єднується під виглядом «децентралізації» у тому, що я б стверджував як наймасштабніша кампанія розкрадання в історії людства.

Синтія Ламміс: політик, якому можна довіряти?

Я люблю цього сенатора. Можливо, я в кінцевому підсумку пошкодую, сказавши, що ціную політика в майбутньому, але я швидше сумніваюся в цьому з Синтією Ламміс.

Сенатор Ламміс витратив нуль хвилин, щоб надати необхідні роз’яснення щодо проблемного середовища в політиці. Визнавши ймовірність того, що Конгрес дійсно може «заплутати це», Лумміс розірвала поверхневу напругу навколо цієї теми, не запропонувавши Сенату США бути всезнаючим чи всемогутнім, а також виклавши своє бачення законодавства про біткойн, яке заохочуватиме та сприятиме інноваціям у сфері біткойн. НАС

Lummis продовжував надавати відповідальне уявлення про майбутній шлях біткойна в політичному та регуляторному середовищі, просто визнаючи, що очікує відштовхування та загальні зв’язки між урядовими органами навколо процесів формулювання законопроектів, отримання зворотного зв’язку щодо законопроектів перед введенням, а потім біржі, які слідують, щоб продовжувати вдосконалювати політику в міру своїх можливостей.

Зрештою, Лумміс вселив впевненість у тому, що майбутнє біткойна буде рухатися настільки швидко (і повільно), наскільки це необхідно, щоб забезпечити найкраще майбутнє для технологій та промисловості, що зароджуються.

Джордан Петерсон: Спокійно і прохолодно

Джордан Петерсон, один із останніх призваних у зграю біткойнів, захопив той самий простір значно інакше, ніж будь-який з інших ораторів.

Там, де Чотири Вершники Макро наповнювали простір, обговорюючи, чому похмурість близького майбутнього бліда в порівнянні з радикальними покращеннями, запланованими на наступні десятиліття, Петерсон забезпечив відчуття спокою, прийнявши протилежну сторону тієї ж медалі. Як і його метод, Петерсон запропонував дуже круту та зібрану дискусію за аналогічним підходом до багатьох дискусій про біткойн, які чули в таких програмах, як Clubhouse і Spaces, починаючи з 2020 року, водночас додавши свої власні удари з точністю, на якій так сильно був побудований його бренд. .

Джек Меллерс, Над головою натовпу

Один плебс подорожує найбільшою подією біткойн усіх часів, знаходячи сигнал і пульс революції, що триває.

Джек Меллерс з Strike робить оголошення на Bitcoin 2022

J. Mall, зрозуміло, є улюбленим обличчям у біткойнах. З харизмою ватажка повстанців і енергією, яка здається лише порівнянною з кроликом Energizer, майже неможливо уявити, як цей хлопець досягає того, що він робить. Оголошення Джека Меллерса було моїм улюбленим у біткойні 2022 року, і понад усе з однієї дуже простої причини: воно було недооцінене.

Оголошення повністю пройшло по голові натовпу.

Ви могли відчути очікування, спокусу та хвилювання величезної натовпу, що висить на кожному слові… просто хлюпаючи шматок, щоб почути промову «яблуко». Насправді його офіційне оголошення про партнерство Strike з Blackhawk Network і NCR було на порядок більшим, ніж робота над чимось суворо з Apple, якщо не більше.

За великим рахунком, це, мабуть, краще, ніж пряме партнерство з чимось на кшталт Apple на даному етапі. Те, що Mallers зробив із Strike у цій новітній розробці, — це можливість для набагато більшої різноманітності громадян відчути покращення на власні очі, не обмежуючи мережевий ефект лише клієнтами Apple.

Меллерс продовжує дотримуватися принципу біткойна, щоб якнайшвидше та відповідально залучити якомога більше людей до того, як опуститься завіса на нафтодоларовому шоу.

Революційний успіх

Цьогорічна конференція була успішною з багатьох причин. Але в кінцевому підсумку успіх полягав у тому, що серед моря проектів зі знаком питання масштаб події все ще відповідав тенденціям біткойн-спільноти: високий рівень сигналу та піднесений настрій.

Я впевнений, що ви не знайдете такого рівня хвилювання навколо чогось фінансового характеру дуже, дуже довго. Якщо ви не були присутні цього року, ви пропустили щось таке, що було видовищем. Не через місце проведення, чи спікерів, чи музикантів, а через набір людей, які були присутні. Я дуже впевнений, що, якщо громада вирішить це зробити, захід можна було б організувати, схоже за концепцією на Вудсток — не в центрі міста — і це було б успіхом.

Цього року захід організував плебс. Динаміки зробили дуже мало — як і годиться.

Це гостьовий пост Майка Хобарта. Висловлені думки є повністю їх власними і не обов’язково відображають думки BTC Inc або Журнал Bitcoin.