COD Mobile Season 4 Leak показує 21 персонажа, який прийде в гру

мобільний код

Хтось щойно опублікував кілька персонажів COD Mobile Season 14, і багато гравців уже в захваті від витоку. COD Mobile — одна з найбільш популярних і завантажуваних ігор на мобільних пристроях, і шанувальники серіалу оцінять цей вміст, якщо він виявиться правдою.

COD Mobile Season 3 стартував вчора, і багато нового контенту вже тестується, і тепер гравцям доступна нова партія подій, які можна випробувати протягом сезону. Окрім нових подій, розробникам вдалося виправити багато помилок, які деякий час заважали гравцям. Mac-10 тепер має новий план із новим унікальним ефектом смерті, який перетворить мертвих гравців на стукаючі стереосистеми. На щастя, це не єдиний новий план, який постачається в цьому новому сезоні, тому гравцям доведеться пройти через багато вмісту.

Пару днів тому зателефонував акаунт у Twitter CODm_N3ws поділився цікавою інформацією про наступний сезон Call of Duty Mobile. За даними облікового запису, вони знайшли кілька ігрових файлів з іменами нових персонажів, які прийдуть до назви, і більшість з них з’являться в поточному сезоні. Деякі імена були швидко впізнані фанатами в твіттері, як-от Роуч, Роз, Кінгслі та Привид. Поки що відгуки гравців були позитивними, і багато гравців з нетерпінням чекають отримати ці скіни.

COD Mobile – це назва, яка ніколи не має недостатнього вмісту, не так давно Снуп Догг був представлений у грі зі своїм скіном. Дивовижний кросовер, якого багато шанувальників не очікували. Снуп Догг не тільки отримав свою шкуру, але й отримав план SMG з унікальним ефектом на концертну тематику.

See also  The Isle of BIGsnax + Switch port review — Characteristic crunchyness – GAMING TREND

Cod Mobile була ігрою, на яку багато гравців не приділяли особливої ​​уваги на початку, але швидко вона зібрала величезну базу гравців на мобільному просторі, закріпивши себе як одну з найбільш завантажуваних ігрових ігор на мобільному ринку. У грі представлено широкий вибір зброї, ігрових режимів, карт і персонажів з багатьох записів франшизи. Шанувальники ігор можуть знайти свою улюблену зброю та персонажів із таких ігор, як Black Ops 3, Black Ops 2, WW2, Modern Warfare і навіть Vanguard.

Call of Duty Mobile зараз доступний на мобільних пристроях.