Клас 2022 займає своє місце в Кантоні

«Бути обраний зараз 28-мГоловний тренер НФЛ отримати цю посаду, щоб прийняти честь Залу слави як футбольний тренер, — це очікування, яке я ніколи, ніколи не мав високого значення в своєму житті. Два роки тому до мене почали доходити чутки. І я сказав: «Ну, можливо, колись це станеться, я не знаю». Але, знаєте, я просто ніколи не ставив себе в одну категорію з тими іншими 27 тренерами, тому я глибоко в боргу перед багатьма тими, хто зробив внесок у мою кар’єру. Насправді я в боргу перед такою кількістю людей, тому що за час, який вони мені відвели на виступ, я не зможу адекватно охопити всі підстави».

“Головний тренер, який був у тренувальному таборі, покинув тренувальний табір, прилетів сюди, щоб привітати мене особисто вчора ввечері. У моїй тренерській кар’єрі я ніколи не виявляв поваги до когось іншого в професії, якою ти займаєшся, як Енді Рід зробив для мене вчора ввечері. Це завжди буде мене зворушувати. Дякую».

«На завершення дозвольте мені сказати, що я завжди буду вдячний за цю честь. І про єдине, що змусить мене почуватися трохи краще від того, що я буду тут 28-мФутбольний тренер із Залу слави НФЛ – це коли я бачу, як входить Майк Холмгрен, коли я бачу, як входить Ден Рівз, коли я бачу, як входить Марті Шоттенхаймер, коли я бачу, як входить Майк Шанахан, коли я бачу, як входить Том Кафлін, коли я бачу Джордж Зайферт зайшов, коли я бачу, що входить Дон Коріел. Тому що, повірте мені, якщо я цього заслуговую, то й вони».

«Дякую всім членам Залу слави. Гарольд Кармайкл, де ти, друже? Гей, ми зачепилися. Курт Ворнер, його історія правдива. Де б я був без Курта Ворнера? Я б не стояв тут. Тож, Боже, дякую всім вам за ваші внески».

See also  Thursday afternoon Cardinal news and notes