Бики та ведмеді тижня: Apple, Amazon, біткойн і чому Кевін О’Лірі відмовився від своїх акцій Coinbase, Robinhood

Минулого тижня компанія Benzinga досліджувала перспективи улюблених акцій багатьох інвесторів. Ось деякі з головних новин цього тижня.

У п’ятницю акції завершили тиждень на сильній ноті після того, як кількість робочих місць у липні виявилася кращою, ніж очікувалося. Усі три індекси завершили перший тиждень серпня в плюсі. S&P 500 виріс на 0,80%, Nasdaq Composite піднявся на 2,76%, а Dow Industrials завершив тиждень на 0,15% вище.

Benzinga продовжує вивчати перспективи багатьох найбільш популярних серед інвесторів акцій. Ось декілька найбільш позитивних і ведмежих публікацій минулого тижня, на які варто звернути увагу.

Бики

«Аналітик Apple прогнозує, що на індійському сайті Foxconn вперше буде поставлятися iPhone 14 майже одночасно з Китаєм», Навдіп Ядав розглядає збільшення темпів виробництва Apple Inc AAPL одиниця Індії.

Мелані Шаффер «Погляд на Amazon, коли акції готуються до боротьби з індикатором ринкового бичачого циклу» показує, що може бути попереду Amazon.com Inc AMZN акція як ринковий ведмідь Стів Вайс цього тижня придбали акції компанії.

«Чи втрачають довіру трейдери Bitcoin, Ethereum і Dogecoin? Аналітик каже, що це може бути початком «повернення хороших часів», Шівдіп Далівал детально пояснює, чому старший ринковий аналітик OANDA має обережний оптимістичний погляд Bitcoin BTC/USD та інші криптовалюти.

Щодо додаткових дзвінків на підвищення за минулий тиждень, перегляньте наступне:

Чи стає Facebook багатшим? Ось що говорить дослідження Meta

Чому акції PayPal стрімко зростають на основі прибутків у другому кварталі: що вам потрібно знати про рекомендації, менеджмент Elliott тощо

Короткі продавці Coinbase отримали 363 мільйони доларів, що зробило їх «певним стисненням»

Ведмеді

«Кевін О’Лірі скидає акції Coinbase, Robinhood, називаючи їх «токсичними відходами»: ось чому інвестор «Shark Tank» каже, що дует — це мертві гроші», автор Адам Екерт, пояснює, чому голова O’Shares ETFs Кевін О’Лірі продав свій Coinbase Global Inc МОНЕТА і Robinhood Markets Inc КАПОТ акцій цього тижня зі значними збитками.

See also  If A Recession Is Imminent, Consider Gold And Bitcoin

«Китай помститься Тайваню після візиту Пелосі: що це означає для напівпровідників та інших ключових секторів» Натана Понімана досліджує вплив поїздки Ненсі Пелосі до Тайваню на таких виробників мікросхем, як Taiwan Semiconductor Mfg. Co. Ltd. TSM.

«Binance каже, що втратила 90% клієнтів, «мільярдні доходи» через дотримання вимог KYC» Сам’юкта Шрірам пояснює, чому найбільша у світі біржа криптовалют, Binance BNB/USD втратив значну частину потенційного доходу через відповідність KYC.

Щоб дізнатися більше, перегляньте ці публікації:

Білл Акман страхується від того, що, за його словами, є «найбільшим ризиком для ринків»

Джим Чанос послабив відповідь Sunrun на звіт Мадді Вотерса: ось що сказав відомий продавець коротких продажів

Фінансування 52 мільярдів доларів США на виробництво мікросхем для Intel, TSMC, Samsung коштуватиме їм китайських амбіцій: звіт

Будьте в курсі всіх останніх новин і торгових ідей, підписавшись До бензину на Twitter.