Огляд ігрової миші ROCCAT Kone XP

Ігрові миші пройшли довгий шлях за останні десять років. Минули ті часи, коли ми очищали від пилу трекболові миші або розтирали 45 різних клавіш на клавіатурі, щоб активувати всі наші заклинання та здібності. У сучасному дивовижному світі ігор нас зустрічають миші, які відповідають бажанням і потребам практично кожного. Будь то дзвіночки, вогники чи свистки, миша знайдеться на будь-який смак.

Серед великого списку чудових розробників мишей ROCCAT займається створенням доступних і виняткових ігрових продуктів. Протягом багатьох років вони працювали над вдосконаленням своєї майстерності та представили нам справді інноваційні та креативні ігрові периферійні пристрої.

Однією з їхніх останніх інновацій є Kone XP, яка походить із лінійки надзвичайно зручних мишей. Створений з нуля, щоб запропонувати ергономічний і комфортний досвід для геймерів, Kone XP також намагається забезпечити вишуканий рівень налаштування для ваших ігор. Чи може ROCCAT покращити свою вже солідну лінійку мишей Kone? Випийте кави, розслабтеся та дізнайтеся про ігрову мишу Kone XP від ​​ROCCAT у нашому огляді.

Технічні характеристики

 • Поточна ціна: $89,99USD (Amazon)
 • датчик: Оптичний датчик ROCCAT Owl-Eye 19K
 • Відстань підйому: Регульована
 • Прискорення: 50г
 • Мін/макс DPI: 50/19 000
 • Перемикачі: Оптичний перемикач ROCCAT Titan
 • Життєвий цикл: 100 мільйонів
 • Кількість кнопок: 15
 • Програмовані функції: 29
 • Кнопки великого пальця: 5
 • Стиль захоплення: всі
 • Кабель: Гнучкий кабель 1,8 м
 • Пам’ять: Вбудована пам’ять
 • Освітлення: 3D RGB підсвічування (19 окремих світлодіодів)
 • вага: 104г

Унікальний дизайн ROCCAT

Kone XP — одна з найзручніших мишей з унікальним дизайном, які я оглядав. Як давній користувач великих MMO-мишей, я спочатку трохи скептично ставився до їх тоншого дизайну. Але щойно я підключив його до розетки та почав використовувати, я був вражений тим, наскільки комфортним є Kone XP. Моя долоня більша за середню, і, як наслідок, стрункіші миші зникають, коли я ними користуюся. Проте Kone XP ідеально лежав у моїй долоні, був гладким і прохолодним на дотик.

Огляд ігрової миші ROCCAT Kone XP Ігрові миші пройшли довгий шлях за останні десять років. Минули ті часи, коли ми очищали від пилу трекболові миші або розтирали 45 різних клавіш на клавіатурі, щоб активувати всі наші заклинання та здібності. У сучасному дивовижному світі ігор нас зустрічають миші, які відповідають бажанням і потребам практично кожного. Будь то дзвіночки, вогники чи свистки, миша знайдеться на будь-який смак. - Maxpapers

Його унікальна форма забезпечує кращу підтримку для мого великого пальця, який зазвичай залишається тягнути разом з мишею під час гри. Мені надзвичайно зручно використовувати обидва з долонею, кігтем або моїм незвичайним бічним кігтем, який я розробив за роки використання миші MMO. Верхня частина миші складається з гладкого напівпрозорого пластику, а бічні сторони мають гарну текстуровану чорну пластикову обробку.

1,8-метровий фантомний гнучкий кабель підключає програмовану електростанцію ROCCAT до вашого ПК через USB. Чотири політетрафторетилену (PTFE) планери підтримують нижню частину Kone XP. Цей термостійкий матеріал використовується в різноманітних продуктах, але він відомий своїм низьким коефіцієнтом тертя та стійкістю до зношування, а також є чудовим матеріалом, який забезпечує шовковисту гладкість для геймерів.

See also  Найкращі телефони для мобільних геймерів у 2022 році

Kone XP може похвалитися цілими п’ятнадцятьма кнопками. Тут вражає не стільки кількість кнопок, скільки миші, з якими можна працювати більше. Що вражає, так це те, наскільки добре ROCCAT розмістив, а в деяких випадках просто приховав існування певних кнопок від неозброєного ока. Ці 15 кнопок насправді можна запрограмувати на виконання 29 різних функцій (докладніше про це пізніше), пропонуючи найбільшу функціональність і налаштування, які я бачив у миші з програмованими кнопками.

Огляд ігрової миші ROCCAT Kone XP Ігрові миші пройшли довгий шлях за останні десять років. Минули ті часи, коли ми очищали від пилу трекболові миші або розтирали 45 різних клавіш на клавіатурі, щоб активувати всі наші заклинання та здібності. У сучасному дивовижному світі ігор нас зустрічають миші, які відповідають бажанням і потребам практично кожного. Будь то дзвіночки, вогники чи свистки, миша знайдеться на будь-який смак. - Maxpapers

Говорячи про кнопки, Kone XP оснащено кнопками ROCCAT Перемикач Titan Optical. По суті, ці перемикачі забезпечують точність оптичного перемикача з тактильною реакцією традиційної ігрової миші. Крім того, Titan Switch Optical дозволяє клацати перетягуванням, а додавання програмного забезпечення ROCCAT Swarm означає, що користувач може визначати, наскільки добре миша реагує на клацання перетягуванням.

Kone XP оснащено коліщатком Krystal 4D, яке забезпечує не тільки точне та чутливе вертикальне клацання та прокручування, але й можливість клацання ліворуч і праворуч. Це додає ще два входи до вашого програмованого арсеналу. Додаткові верхні кнопки разом із перемикачем профілю та чотирма бічними кнопками складають усі кнопки на Kone XP, крім однієї. Остання кнопка розташована там, де великий палець природно лежить на миші, і призначена (принаймні за замовчуванням) для функції Easy-Shift.

Сила ОДНОЇ… кнопки

Kone XP оснащено функцією Easy-Shift від ROCCAT. Поки призначена кнопка Easy-Shift утримується, функціональні можливості майже кожної іншої кнопки можна замінити за допомогою програмного забезпечення ROCCAT Swarm. Це дозволяє створювати досить неймовірні комбінації та гарячу заміну кнопок. Хоча було трохи навчання, я швидко знайшов функцію Easy-Shift, щоб збільшити швидкість, з якою я міг виконувати завдання.

Я протестував Kone XP у кількох різних жанрах і створив власні профілі для кожної гри. У випадку з Destiny 2 я зміг зіставити перезавантаження та фінішери з моєю лівою та правою кнопками миші в профілі Easy-Shift. Це означало, що мені ніколи не доводилося відривати пальці від клавіш A, W, S і D, а замість цього я міг просто натиснути клавішу Easy-Shift (розташована там, де мій великий палець) і клацнути лівою кнопкою миші для перезавантаження або правою кнопкою миші для завершення.

Огляд ігрової миші ROCCAT Kone XP Ігрові миші пройшли довгий шлях за останні десять років. Минули ті часи, коли ми очищали від пилу трекболові миші або розтирали 45 різних клавіш на клавіатурі, щоб активувати всі наші заклинання та здібності. У сучасному дивовижному світі ігор нас зустрічають миші, які відповідають бажанням і потребам практично кожного. Будь то дзвіночки, вогники чи свистки, миша знайдеться на будь-який смак. - Maxpapers

Час відповіді миттєвий, і тому час відповіді на ці дії був швидшим. Я застосував цю логіку до Diablo 3, зіставивши деякі звичайні комбінації клавіш, як-от інвентар і заклинання, на різні клавіші миші. Стало набагато зручніше отримувати доступ до цих елементів і не вимагало займати додаткове місце для миші. Easy-Shift може керувати різними функціями Windows, програмуванням макросів і зв’язуванням гарячих клавіш, що робить його винятково настроюваним.

Це досить потужний інструмент, і я вважаю, що хочу використовувати його все більше і більше. Оскільки це програмне забезпечення лише для Windows, я не зміг перевірити його за допомогою свого програмного забезпечення для редагування, але для тих, хто редагує на комп’ютері з Windows, є багато місця для створення власних макетів, які також задовольнять ваші потреби редагування. Загалом це вражаюча апаратна частина, яка підтримується вражаючою частиною програмного забезпечення.

See also  NFTs In Video Games Are A Risk The Industry Doesn't Understand

Я помітив одну складність із налаштуваннями за замовчуванням Easy-Shift. Через його призначення за замовчуванням, утримуючи кнопку Easy-Shift великим пальцем, я насправді не міг використовувати чотири бічні кнопки миші. Це, звичайно, легко виправити, призначивши Easy-Shift іншій кнопці, але для цього потрібно використовувати мій вказівний палець. Це означало, так би мовити, зняти палець зі спускового гачка.

Це поставило мене в дещо невигідне становище, особливо в шутерах, тому мені довелося пожертвувати чотирма бічними кнопками, коли справа дійшла до програмування Easy-Shift. Було б чудово побачити спеціальну кнопку Easy-Shift на правій стороні миші, щоб використовувати безіменний або мізинець, який, погодьтеся, отримує безкоштовну поїздку щоразу, коли ви граєте. Вони проти того, щоб їх залучили до роботи.

ROCCAT Swarm: потужний і складний

Kone XP керується програмним забезпеченням ROCCAT Swarm. Програмне забезпечення Swarm фактично поєднує фрагменти кількох інших старих програм від ROCCAT, щоб створити комплексне рішення не лише для Kone XP, але й для безлічі інших продуктів ROCCAT.

Swarm надає Kone XP величезний приріст можливостей налаштування. Усе, від вашої стандартної швидкості прокручування, швидкості нахилу та швидкості подвійного клацання, присутнє разом із профілями перемикача DPI. Усі ці параметри насправді можна налаштувати та призначити для кількох різних профілів, пов’язати з конкретними програмами, а профілі, створені іншими, можна імпортувати в Swarm, дозволяючи сторонньому внеску у ваші налаштування.

Присутній менеджер макросів із безліччю вже завантажених і готових до роботи ігор. Крім того, ви можете створювати власні за допомогою потужного набору інструментів, вбудованих у Swarm. Я витратив деякий час на створення власних інструментів, але швидко виявив, що завантажую вже існуючі для таких речей, як «напад домашніх тварин» у World of Warcraft. Це все є і повністю налаштовується.

Kone XP може похвалитися можливістю програмувати 29 окремих функцій у миші, і все це обробляється в Swarm. На вкладці «Призначення кнопки» ви знайдете все необхідне для налаштування кожної кнопки. Кожній кнопці дійсно можна призначити безліч параметрів, починаючи від керування медіафайлами у вікнах і закінчуючи фактичним вимкненням комп’ютера. Спеціальні таймери та функції Інтернету також можуть бути призначені для тих, хто хоче використовувати параметри продуктивності Kone XP. Вищезазначені макроси та гарячі клавіші також можна призначити будь-якій кнопці.

Огляд ігрової миші ROCCAT Kone XP Ігрові миші пройшли довгий шлях за останні десять років. Минули ті часи, коли ми очищали від пилу трекболові миші або розтирали 45 різних клавіш на клавіатурі, щоб активувати всі наші заклинання та здібності. У сучасному дивовижному світі ігор нас зустрічають миші, які відповідають бажанням і потребам практично кожного. Будь то дзвіночки, вогники чи свистки, миша знайдеться на будь-який смак. - Maxpapers

Освітлення також обробляється з Swarm, і Kone XP не бракує освітлення. Завдяки 19 окремим світлодіодним індикаторам на 8 світловодах ви не знайдете недоліку в цікавих способах налаштувати зовнішній вигляд вашої миші. Swarm також підтримує AIMO, ROCCAT Talk і FX, що дозволяє додатково налаштовувати та з’єднувати пристрої ROCCAT. Це потужний і досить простий у використанні.

See also  Будь ласка, не викидайте свій старий Xbox або PlayStation у кошик

Останнє зауваження щодо програмного забезпечення Swarm; Я лише подряпав поверхню, наскільки це настроюється. Існує ціла сторінка, присвячена таким речам, як швидкість опитування, контроль відстані, час усунення дребезгу та кутове прив’язування, і це лише деякі з них. ROCCAT має багато функцій у цій миші та докладає всіх зусиль, щоб запропонувати максимально настроюваний досвід, який ви тільки можете бажати. Це може бути легко перевантажено, особливо якщо це ваша перша програмована миша. ROCCAT, однак, зробив Swarm простим у використанні за замовчуванням, тому я б заохотив вас приділити час, щоб освоїти програмне забезпечення. Вона чудово працює з коробки, тож вам не доведеться розуміти кожен аспект цієї неймовірної миші з першого дня.

Майстер-клас з точності

Kone XP виглядає чудово, має багато функцій і пропонує комплексний пакет програмного забезпечення, який дозволить вам налаштувати його на свій смак. Але все це німе, якщо воно погано працює як миша. У цьому відділі ROCCAT нічого не стримав. Kone XP ковзає та працює надзвичайно добре. Kone XP використовує оптичний датчик ROCCAT Owl-Eye для реєстрації рухів під час гри. У моїх тестах я виявив, що він точний, чуйний і плавний.

Огляд ігрової миші ROCCAT Kone XP Ігрові миші пройшли довгий шлях за останні десять років. Минули ті часи, коли ми очищали від пилу трекболові миші або розтирали 45 різних клавіш на клавіатурі, щоб активувати всі наші заклинання та здібності. У сучасному дивовижному світі ігор нас зустрічають миші, які відповідають бажанням і потребам практично кожного. Будь то дзвіночки, вогники чи свистки, миша знайдеться на будь-який смак. - Maxpapers

Насправді завдяки підтримці частоти опитування 1000 Гц кожен рух відображається на екрані. Kone XP також підтримує кутове прив’язування. Для тих, хто не знайомий із прив’язкою кутів, миша завчасно намагатиметься вгадати напрямок, у якому ви хочете рухатися, на основі вашого поточного шляху, ігноруючи мікрорухи в інших напрямках. Це може бути корисним у деяких ситуаціях під час гри, але я виявив, що звикнути до нього було трохи незручно. Він вимкнений за замовчуванням, але є для тих, хто зацікавлений.

Я також оцінив чуйність кнопок. Як згадувалося, Titan Switch Optical має на меті надати точність оптичного перемикача з тактильною реакцією традиційної ігрової миші. Під час свого тестування я виявив, що він без проблем справлявся з моїми нав’язливими клацаннями (серйозно, ви повинні побачити, як я граю в ARPG), і жодного разу не пропустив жодного клацання. Під час користування Kone XP я відчував, що користуюся однією з моїх улюблених мишей. Він створював такий самий тактильний відгук, до якого я звик.

Заключні думки

Kone XP від ​​ROCCAT, мабуть, одна з найзручніших та інноваційних мишей, якими я користувався за останні роки. Її ергономічний дизайн чудово відчувається під моєю рукою, а Easy-Shift, хоч і не ідеальна, є дивовижним доповненням до екосистеми миші. Вона пропонує справжню перевагу у функціональності над багатьма іншими мишами на ринку. За ціною 89,99 доларів США це неймовірно доступна миша та величезне оновлення для тих, хто хоче придбати нову ігрову периферію.

Продукт, описаний у цій статті, надано виробником для оцінки.