Усі біткойни, без фіату з Сахілом Чатурведі — що зробив біткойн

Гіпербіткойнізація давно обговорюється в колах біткойнів. Для одних це неминучість, для інших – нездійсненна мрія. Незважаючи на розбіжності в думках, загалом вважається, що процес вимагає дій національної держави зверху вниз. Тим часом прийняття, використання та життя з біткойнами є «побічною суєтою» до практичної реальності необхідності працювати в рамках упорядкованої економічної системи.

Однак не дивно, що серед зростаючої кількості людей, які пропагують свободу грошей, зростає спільнота, яка йде ва-банк на біткойн. На крайньому етапі «виходу з нуля» з точки зору прийняття біткойнів існує рух, який сприяє «виходу на нуль» з точки зору відмови від фіатних операцій. Це гіпербіткойнізація на індивідуальному рівні.

Але як можна використовувати біткойн як особистий засіб обміну та розрахункову одиницю? Існує ряд технічних проблем, які необхідно вирішити: наша державна економічна система глибоко вкорінена в кожен аспект нашого способу життя. Але є сучасні та нові технології, які можуть допомогти в цьому процесі.

Але, мабуть, більш важливим, ніж практичні проблеми, які необхідно подолати, є зміна ставлення, необхідна для здійснення цього фінансового коригування. Наша державна економіка також глибоко вкорінена в нашій індивідуальній і колективній психології. Потрібна зміна мислення, особливо щодо ціни.

Такий підхід не для всіх. У різних людей є певні особисті потреби та обов’язки, через які неможливо «вийти з нуля» на цьому етапі циклу впровадження біткойна. Це не догматична і фанатична дія, яка змушує інших наслідувати приклад. Але в той же час «виходу з нуля» слід аплодувати як, мабуть, остаточний вотум довіри біткойну.

See also  Німецька криптобіржа Nuri подала заяву про неплатоспроможність – Новини біткойнів