Turbo Golf Racing огляд | Огляди Xbox Series X|S

Одне з доповнень до Xbox Game Pass цього тижня, яке залишилося поза увагою, було Турбо гонки в гольфякий був запущений у четвер, 4 серпня, у Xbox Game Preview, тобто деякий час залишатиметься в стані раннього доступу.

Як наслідок, це не типовий огляд — наразі ми не будемо оцінювати його чи щось подібне, оскільки гра значно зміниться протягом наступних 12 місяців (або як довго вона залишатиметься в Xbox Game Preview програма).

І що є Turbo Golf Racing? По суті, це суміш Ракетна Ліга, гоночна гра та гра в гольф, у якій ваша мета — розбити величезний м’яч на полі для гольфу та покласти його в лунку раніше за інших. Ви змагаєтеся з вісьмома іншими онлайн-гравцями в трьох невеликих раундах, і ваша фінішна позиція визначає, які нагороди ви отримаєте. Існує (безкоштовна) структура Season Pass для розблокування нових доповнень до вашого транспортного засобу та м’яча, а також система Power Core, де ви можете застосувати щонайбільше два оновлення, наприклад збільшити швидкість прискорення та можливість зробити м’яч стрибучішим.

Геймплей, безсумнівно, дуже веселий, і він дуже схожий на Rocket League за способом керування, тому елементи керування легко зрозуміти з самого початку. Додавання зброї та посилень додають глибини, а різноманітність курсів означає, що вас перевірять на точність, обертання, висоту тощо. Крім того, ви отримуєте додаткову інтенсивність, яку приносить необхідність змагання з усіма до фінішу, що допомагає створити відчуття «ще однієї гри», особливо враховуючи, що матчі зазвичай тривають лише від 90 секунд до двох хвилин.

Якщо є мінус, то це те, що довговічність зараз не здається такою вже й чудовою. Грати в цю гру весело, але принаймні під час попереднього перегляду ігор Xbox Turbo Golf Racing насправді не робить достатньо, щоб спонукати вас залишитися назавжди. Перемога в матчі вимагає небагато галасу, предмети, які можна розблокувати, не є чимось особливим, і зрештою ми відчуваємо, що ми вже все це бачили — навіть після дуже короткого проміжку часу гри.

See also  Republique: Anniversary Edition review for Nintendo Switch, PS4

Незважаючи на це, Turbo Golf Racing має багатообіцяючий старт на Xbox Game Pass. Тут є справді надійні основи, і ми зацікавлені побачити, куди гра піде протягом наступних 12 місяців. Завантажте його, пограйте в кілька ігор, і ви можете бути здивовані тим, наскільки це може бути приємно.