Persona 4 Arena Ultimax Rollback Netcode тепер доступна на PS4

EVO 2022 розпочався сьогодні, і, окрім багатьох турнірів, які відбуваються в таких іграх, як MultiVersus, Street Fighter V і Mortal Kombat 11, уже було кілька анонсів. Один із них такий Persona 4 Arena Ultimax отримав мережевий код відкоту, і тепер він доступний на PS4 і Steam.

Як отримати оновлення коду мережі Persona 4 Arena Ultimax

Гравці PS4 побачать, що оновлення коду мережі Persona 4 Arena Ultimax уже готове до завантаження та встановлення на консолі. Ми ще не маємо розміру оновлення, але його встановлення не займе надто багато часу. Після завантаження гравці побачать, що новий мережевий код зменшує затримку введення та відставання, що виявилося перешкодою для багатьох, хто чекав на оновлення, перш ніж зробити покупку. Наразі гра продається зі знижкою 30% у PlayStation Store за ціною 20,99 доларів США.

Окрім додавання мережевого коду відкату, оновлення додає покращення стабільності гри та незначні виправлення помилок, а також вирішує певну проблему, пов’язану з тим, що збережені дані відтворення не належним чином зберігаються в хмарі. У тих, хто грає в Steam, є ще кілька труднощів, щоб скористатися оновленням, оскільки їм потрібно буде підключитися до бета-версії Rollback Netcode. ATLUS надав повні інструкції щодо того, як це зробити, у магазині Steam. На жаль, гравці Nintendo Switch не отримають це оновлення, і замість цього їм доведеться використовувати стандартний код мережі на основі затримки. Наразі немає вказівок щодо того, чи буде це оновлення додано до Switch пізніше.

В інших новинах під час турніру EVO було підтверджено, що бойові ключки Victrix Pro FX і Pro-FX 12 є офіційно ліцензованими продуктами PlayStation. В іншому місці опитування EVO, схоже, свідчить про те, що Sony, можливо, в якийсь момент розглядає можливість використання NFT для PlayStation, хоча вже підтверджено, що вони не включені до PlayStation Stars.

See also  Iowa gaming regulators ‘disappointed’ in casino moratorium