Ілон Маск каже, що Dogecoin краще, ніж Bitcoin, обробляє велику кількість транзакцій

Dogecoin був створений, щоб стати найкращим криптомемом, але найбагатша людина світу сприймає це дуже серйозно.

Найбагатша людина у світі та генеральний директор Tesla Ілон Маск є відомим прихильником Dogecoin, але в нещодавньому інтерв’ю на Full Send Podcast він сказав, що блокчейн Dogecoin має набагато більшу транзакційну здатність, ніж Bitcoin.

Він також зазначив, що наразі DOGE можна використовувати не лише для покупки товарів у Tesla та SpaceX, але й як засіб платежу в інших великих компаніях, таких як The Boring Company, яка пропонує транспортні послуги метро в Лас-Вегасі.

Dogecoin 1 – Bitcoin 0

Маск пояснив, що транзакції Dogecoin завершуються за 60 секунд, тоді як транзакції з біткойнами займають приблизно 10 хвилин. Для Маска цього достатньо, щоб мем-коін вважався кращою платіжною системою. Той факт, що він має легковажну спільноту, також, здається, допомагає:

«Здебільшого я відверто підтримую Доджа, тому що я думаю, що у Доджа є меми та собаки, і, здається, він має почуття гумору та не сприймає себе надто серйозно. Я думаю, що насправді дивно, хоча Doge просто був розроблений, щоб бути схожим на цю безглузду жартівливу валюту, але фактична загальна пропускна здатність Doge набагато вища, ніж біткойн».

Крім того, він підкреслив, що інфляційний фактор Dogecoin, який дозволяє створювати 5 мільярдів монет на рік, може бути кращим у довгостроковій перспективі для встановлення його використання як транзакційної валюти, що дуже далеко від біткойна та його максимальної пропозиції в 21 мільйон BTC.

«Той факт, що щороку створюється п’ять мільярдів доларів, насправді добре підходить для використання його як валюти транзакцій».

Одним із недоліків дефляції є те, що вона заохочує накопичення, оскільки сприймана реальна вартість валюти з часом зростає. Ця проблема може вплинути на економіку біткойнів у майбутньому, враховуючи, що згідно з дослідженнями, проведеними в 2013 році Університетом Сан-Дієго та Університетом Джорджа Мейсона, більше 60% усіх видобутих біткойнів не рухалися з 2018 року.

See also  Ціна біткойна (BTC) не впаде нижче 17 тисяч доларів, каже генеральний директор хедж-фонду Ентоні Скарамук

Маск і криптошахрайство

Інша проблема, яку обговорив мільярдер, – це зростання кількості шахрайства навколо криптовалют. Він попередив, що його обліковий запис у Twitter є «мішенню багатьох шахраїв» через його активну взаємодію з підписниками.

Вплив Ілона Маска на криптоспільноту більш ніж доведений – фактично науково доведений. Дослідження доктора Леннарта Анте для Blockchain Research Lab показало, що «ефект Маска» реальний. Щоразу, коли Ілон Маск твітує про Dogecoin, це майже миттєво підвищує ціни на цю криптовалюту.

Ілон Маск каже, що Dogecoin краще, ніж Bitcoin, обробляє велику кількість транзакцій Dogecoin був створений, щоб стати найкращим криптомемом, але найбагатша людина світу сприймає це дуже серйозно. - Maxpapers

І фактично оголошення Tesla про купівлю біткойна та припинення його прийняття як засобу платежу ознаменували початок останніх сильних бичачих і ведмежих тенденцій для біткойна.

Він також уточнив, що не має нічого спільного з іншими монетами-мемами, такими як «Elon» та іншими криптовалютами на тему Elon, починаючи від Dogelon Mars і закінчуючи більш креативними назвами.

Тому, хоча Маск підтримує дві криптовалюти мемів (Shiba Inu і Dogecoin), він не зацікавлений у будь-якій іншій криптовалюті — незалежно від того, створена вона ним самим чи будь-якою іншою милою породою собак.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ (Спонсорована)

Binance Free $100 (ексклюзив): скористайтеся цим посиланням, щоб зареєструватися та отримати $100 безкоштовно та знижку 10% на комісію Binance Futures у перший місяць (терміни).

Спеціальна пропозиція PrimeXBT: скористайтеся цим посиланням, щоб зареєструватися та ввести код POTATO50, щоб отримати до 7000 доларів США на свої депозити.