Дефіцит мікрочіпів впливає на комп’ютерну та ігрову індустрію

МІРТЛ-БІЧ, Південна Кароліна (WBTW) — Загальнодержавний дефіцит мікрочіпів вплинув майже на всі галузі, від автомобілів до побутової техніки та мобільних телефонів.

З початку пандемії комп’ютерна та ігрова індустрії відчувають дефіцит і зростання цін.

«Сьогодні чіпи використовуються у всьому для зв’язку, побутових приладах у вашому домі, тому це створило додатковий попит», — сказав Чак Вокер із T-Rex Computers у районі Міртл-Біч.

Вокер сказав, що дефіцит дуже сильно вплинув на геймерів.

«Що стосується ігор, у мене було багато клієнтів, які хотіли системи», — сказав він. «Вони намагалися або оновити свій наявний ігровий комп’ютер новою відеокартою, або новим чіпом, і виявили проблему з його отриманням».

Він сказав, що компанії створили проблеми, «накопичуючи» продукт.

«Компанії замовляли більше, ніж їм справді потрібно», — сказав він. «Деякі з них були просто резервними, не знаючи, який обсяг буде потрібний, а інші були просто для того, щоб тримати ціну під контролем, оскільки, очевидно, з попитом і пропозицією, коли пропозиція обмежена, ціна стає божевільною».

Він сказав, що це те, що він бачить зараз з ціною на чіпси. У той час як раніше чіп коштував від 200 до 300 доларів, нині чіпи високого класу коштують 600 доларів.

«Тоді, як наслідок, комп’ютери — які використовують приблизно третину всіх вироблених мікросхем — підвищили вартість комп’ютерів», — сказав він.

Бум криптовалюти під час пандемії також збільшив потребу у високопродуктивних відеокартах.

«Це створило дефіцит в галузі, тому що будь-хто міг налаштувати свій комп’ютер — за умови, що це був висококласний комп’ютер і мав достатньо відеокарт для видобутку власної криптовалюти», — сказав він.

Він сказав, що останнім часом цей дефіцит покращився. До кінця року він очікує, що деякі дефіцити будуть вичерпані та досягнуть більш нормального рівня.

See also  Black Shark 5 Pro: $799 Android gaming powerhouse

Він сказав, що галузь вирішує цю проблему.

«Наразі галузь залучила деяке старе обладнання, щоб збільшити потужність для створення тимчасових запасів і вирішення проблеми», — сказав він. «Але, звичайно, у Південній Кореї, а також у США, будуть запущені нові виробничі потужності, що зробить ситуацію в майбутньому набагато кращою для постійного зростання попиту».

Очікується, що наступного тижня президент Джо Байден підпише Закон про CHIPS і науку, щоб спробувати вирішити ці проблеми. Закон про CHIPS і науку субсидіюватиме мікросхеми американського виробництва, які використовуються в автомобілях, техніці та комп’ютерах.