Колишні співробітники монреальської студії відеоігор обурені тим, як їх звільнили

Деякі колишні працівники студії мобільних відеоігор у Монреалі кажуть, що відчувають неповагу через те, як керівництво повідомило їм, що їх звільнили.

У четвер американська студія відеоігор Jam City Inc. зробила масштабне скорочення штату в компанії, включаючи десятки працівників дочірньої компанії Ludia в Монреалі.

CBC Montreal поспілкувалася з кількома колишніми співробітниками, які стверджують, що дізналися про звільнення з уст в уста після того, як керівництво провело ранкову нараду виключно для тих, кого залишили.

«Ті, що були в безпеці, були [told], ‘приходьте на збори, ми оголошуємо вам, що ми звільняємо людей. Якщо ви на цій зустрічі, ви в безпеці”, – сказав Кевін, колишній працівник із забезпечення якості, якого звільнили.

Він сказав, що його колегам було наказано тримати новини в таємниці від постраждалих співробітників, які будуть проінформовані про їх припинення на індивідуальних приватних зустрічах з відділом кадрів пізніше того ж дня.

Але через півгодини після завершення ранкової зустрічі Кевін сказав, що втратив доступ до різноманітних робочих облікових записів та інструментів.

“Це відчуття, як ляпас”, – сказав він.

Колишній співробітник, який працював у Ludia з вересня 2021 року, попросив залишитися анонімним, побоюючись наслідків для його кар’єри в галузі.

Працівники критично ставляться до зміни культури

Кевін сказав, що йому сказали, що звільнення було звільнено з економічних цілей і корпоративної реструктуризації. Але він сказав, що в окремому електронному листі від керівництва сказано, що компанія видаляє «зайві ролі».

«Це було схоже на особистий удар на кшталт «ваша робота зайва, тому ми її просто приберемо», — сказав він.

До кінця дня Кевін сказав, що його колишня команда скоротилася з 40 працівників до 22. Він сказав, що кадрові ресурси сказали йому, що до 60 людей у ​​Ludia були звільнені.

See also  Xbox Bethesda Games Showcase Will be Focused on Showing “Lots of Gameplay” – Rumour

Материнська компанія студії, Jam City, не підтвердила кількість звільнених співробітників, але заявила, що скорочення на студії в Монреалі становлять менше 20 відсотків робочої сили.

Колишні співробітники монреальської студії відеоігор обурені тим, як їх звільнили Деякі колишні працівники студії мобільних відеоігор у Монреалі кажуть, що відчувають неповагу через те, як керівництво повідомило їм, що їх звільнили. - Maxpapers
CBC Montreal поспілкувався з трьома колишніми співробітниками, які сказали, що культура студії в Монреалі змінилася на гірше після її придбання компанією Jam City Inc., що базується в Лос-Анджелесі, восени минулого року, посилаючись на новий пріоритет щодо монетизації. (Каміль Зіхніоглу/The Associated Press)

Ludia, заснована в 2007 році, спеціалізується на мобільних відеоіграх, таких як Jurassic World Alive, The Price Is Right, Family Feud та інші бренди ігрових шоу.

CBC Montreal поспілкувався з трьома колишніми співробітниками, які критично ставилися до культурних змін у студії з моменту її придбання лос-анджелеською Jam City Inc. минулої осені.

Працівники, яким також дали анонімність через побоювання наслідків для їхньої кар’єри, сказали, що пріоритетом була прибутковість ігор, а не їх якість.

«Це були дуже ділові розмови, розмови про гроші, економічна ефективність. Усі розмови про задоволення від відеоігор або просто про загальне відчуття від створення відеоігор були виключені», — сказав Кевін, посилаючись на скарги, які він почув від його колеги.

Один колишній співробітник, який працював у Ludia протягом двох років, звільнився незабаром після придбання, оскільки вони не погоджувалися з напрямком, у якому буде розвиватися компанія. Студія нещодавно оголосила про нову розробку, яка включатиме незамінні токени (NFT).

Вони також сказали, що під час сесії запитань і відповідей після придбання Лудія сказала співробітникам, що звільнень не буде. Jam City спростував цю заяву.

Індустрія завжди шукає таланти

У заяві для CBC Montreal Jam City заявила, що скоротила штат у всіх своїх студіях, щоб врахувати «поточний економічний спад і вплив, який він мав на індустрію ігор».

Але Асоціація програмного забезпечення для розваг Канади каже, що галузь тільки зростає, і що студії Монреаля змагатимуться за таких працівників, як Кевін, яких звільнили.

«Традиційно індустрія відеоігор була стійкою до рецесії, — сказав президент і генеральний директор Джейсон Хілчі.

«Тільки в районі Монреаля є понад 2000 відкритих вакансій в індустрії відеоігор, де багато компаній постійно наймають», — сказав він.

Хілчі сказав, що останнім часом у місті не вистачає талантів.

«Ці [laid off workers] швидше за все, вони матимуть можливості працювати в різних студіях відеоігор, коли вони шукатимуть нову роботу”, – сказав він.

Але Кевін каже, що йому знадобиться трохи часу, щоб відключитися, перш ніж вирішити, чи хоче він повернутися в гру.

«Я б хотів, щоб задоволення від відеоігор повернулося», — сказав він.

«Першою річчю у створенні відеоігри повинні бути не гроші».