Activision робить більше від ігор для телефону, ніж для консолей і ПК

Солдат із гвинтівкою стоїть біля великого коричневого орка, і обидва знаходяться перед знімком екрана Candy Crush.

Зображення: Activision / Blizzard / King / Kotaku

Ось ознака часу: у нещодавно опублікованих фінансових документах Activision підтвердила, що в минулому кварталі вона заробила більше грошей на своїх телефонних іграх, ніж на всіх консольних і комп’ютерних іграх разом узятих.

Як помітив TweakTown, щоквартальний звіт Activision був опублікований минулого тижня та проливає світло на фінансові показники найбільших ігор для ПК, консолей і мобільних пристроїв. А через ігри на кшталт Diablo Immortal, Call of Duty Mobileі Candy Crush Sagaобложений Call of Duty видавець заробляє багато грошей на телефонних іграх. Насправді більше половини загального прибутку компанії за другий квартал 2022 року отримали мобільні ігри, а не консолі чи ігри для ПК.

Згідно з повідомленням, близько 51 відсотка загальних доходів Activision за другий квартал 2022 року припало на мобільні ігри. Загальна сума доходу від мобільних ігор становить 831 мільйон доларів. Водночас консольні ігри заробили близько 376 мільйонів доларів, а комп’ютерні – трохи менше – 332 мільйони доларів. Нарешті, він заробив 105 мільйонів доларів від подій та кіберспорту.

Те, чого ви можете не очікувати, особливо якщо не усвідомлюєте, наскільки масовими стали мобільні ігри за останнє десятиліття, так це того, що з 831 мільйона доларів, зароблених на телефонних іграх, більшу частину принесли ігри King, а не такі речі, як Call of Duty Mobile. У звіті Activision каже, що назви King подобаються Candy Crush і Герої ферми приніс понад 680 мільйонів доларів.

Детальніше: Адвокат заплатить Activision за те, що не грає Call Of Duty

Ці цифри показують, що для таких великих видавців, як Activision, майбутнє, ймовірно, таке, коли вони інвестуватимуть ще більше ресурсів і грошей у мобільні ігри та все менше зосереджуватимуться на консольних іграх. В епоху, де Створення AAA ігор дорожче, ніж будь-коли, на створення потрібні рокиі часто провал, мобільні ігри стали порятунком для великих ігрових компаній, які прагнуть тримати голову над водою.

Для Activision це особливо важливо, оскільки Call of Duty продовжує втрачати мільйони гравців і недопрацювати. Оскільки компанія багато років зосередила свою енергію на Call of Dutyв якийсь момент навіть мати всі студії, якими він володів певною мірою працюючи над франшизою — цілком імовірно, що вона намагатиметься диверсифікуватися на мобільні пристрої більше, а не менше, рухаючись вперед.

Слід також зазначити, що надзвичайно успішні мобільні ігри Activision є однією з головних причин Microsoft почала процес купівлі компанії на початку цього року після величезного суспільного резонансу після того, як на компанію було подано до суду за роки сексуальних домагань і дискримінації.

Якимось чином, Call of Duty і Warcraft більше схожі на бонуси, які отримує Xbox зверху Кінга та його ігор з друкування грошей.

See also  13 Sentinels: Aegis Rim PS4 update to add new content from Switch version on August 4 in Japan