НОВИНИ ФОНДОВОГО РИНКУ: Dow зростає, S&P, падіння Nasdaq, зростання кількості робочих місць, угода Amazon-Roomba на 1,7 млрд доларів

Ф’ючерси на акції США неоднозначні напередодні найочікуванішого економічного звіту місяця.

Основні ф’ючерсні індекси торгуються між прибутками та збитками.

У п’ятницю нафта торгувалася неспокійно, намагаючись відскочити від попередньої сесії, оскільки занепокоєння дефіцитом пропозиції перемагали занепокоєння попитом на пальне.

West Texas Intermediate нафта торгується близько $89,00 за барель. Нафта Brent коштувала 94,00 долара за барель.

Ключовий економічний звіт тижня з’явиться перед першим дзвоном, коли очікується, що Міністерство праці повідомить, що економіка США додала 250 000 нових робочих місць у несільськогосподарському секторі в липні. «Це не буде схоже на 372 000, які ми бачили в червні», — сказала Джоані Білі, аналітик з питань робочої сили Employbridge. «Ми могли побачити зміни і навіть переглянути число за червень».

це буде найслабшим зростанням кількості робочих місць з грудня 2020 року, що узгоджується з іншими даними, які свідчать про охолодження ринку праці. Очікується, що рівень безробіття триматиметься на рівні 3,6% п’ятий місяць поспіль.

Акції AMC Entertainment впали на 7% на преринкових торгах після того, як компанія повідомила про більший, ніж очікувалося, збиток і оголосила про виплату спеціальних дивідендів у формі привілейованих акцій.

Акції DoorDash зросли на 11% на преринкових торгах після того, як компанія заявила, що отримала рекордну кількість замовлень від клієнтів у другому кварталі завдяки стійкому попиту та придбанню нею фінської служби доставки Wolt Enterprises.

У п’ятницю вранці завершується другий за активністю тиждень звітного сезону за 2 квартал результати Goodyear Tire, гіганта зберігання даних Western Digital, мовників Gray Television і AMC Networks, оператора кінотеатрів Cinemark Holdings, гіганта фентезі та спортивних ставок DraftKings та багатьох інших.

В Азії Nikkei 225 у Токіо зріс на 0,9%, Hang Seng у Гонконгу піднявся на 0,2%, а китайський індекс Shanghai Composite підвищився на 1,2%.

See also  AP News Summary at 6:00 am EDT | News | titusvilleherald.com - Titusville Herald

На Уолл-стріт базовий індекс S&P 500 у четвер знизився на 0,1%, поки інвестори переглядали корпоративні звіти про прибутки та чекали даних про робочі місця.

S&P 500 знизився до 4151,94, а Dow Jones Industrial Average впав на 0,3% до 32726,82. Індекс Nasdaq піднявся на 0,4% до 12720,58.